Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Zajímavá práce ve skladu - BEZ VZV - až 36 000Kč/m. #idTLE

Pracovní náplň:

Hledáte práci bez nočních směn, která Vás bude nejen bavit, ale ve které si i slušně vyděláte, až 36.000 Kč/m? V tom případě bude tato pracovní nabídka přímo pro Vás! Po našeho klienta působícího v automobilovém průmyslu, hledáme šikovné pracovníky do skladu v Jirnech (bezproblémová doprava z metra Černý most). Práce probíhá ve dvousměnném provozu, praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:
- vybalování, balení zboží
- práce se scanerem

Nabízíme:

- základní mzdové ohodnocení 28 500 Kč + bonusovou složku až 7 500 Kč
- stravenky ve výši 130 Kč
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu za mimořádné směny
- práci v rodinném kolektivu v nové, moderní hale
- pravidelný výplatní termín
- možnost záloh

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- čistý trestní rejstřík
- fyzickou zdatnost
- ochotu práce na dvě směny

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 28 500 – 36 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Petra Pospíšilová
+420 739 249 904