IRIMON – obchodní zastoupení Hunter Industries Inc. pro ČR, přijme do svého týmu posilu. Využijte příležitosti a pojďte s námi růst a podílet na firemním i osobním rozvoji. Staňte se součástí moderní rostoucí dynamické společnosti, přední firmy v oboru, se stabilním a soudržným týmem.

Jsme českou velkoobchodní společností s 30 zaměstnanci, s pevnou pozicí na trhu, která se již 25 let zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti profesionálních automatických závlahových systémů (AZS), nářadí, vybavení dílen a moderních technologií pro zahrady, parky, fotbalová a golfová hřiště. Na našem trhu zastupujeme řadu zvučných světových výrobců z USA i Evropy, jejichž řešení, produkty a servis nabízíme v pozici dovozce a importéra především profesionálním instalačním firmám, distributorům a velkoodběratelům. Zaměstnáváme experty, techniky, obchodníky a spolupracujeme s předními odborníky v oboru zahradní a krajinné tvorby, architektury a vodního hospodářství (www.irimon.cz).

Finanční účetní

Jste energická, usměvavá osobnost, s týmovým duchem a baví Vás čísla a finance?

Pro doplnění a rozšíření týmu účtárny hledáme posilu pro spolupráci s mzdovou účetní, obchodní asistentkou/pokladní a oddělením nákupu, pod vedením hlavní účetní.

Co Vás čeká:

  • Účtování došlých přijatých faktur (režijních, skladových)
  • Evidence a zpracování interních dokladů, včetně zajištění jejich oběhu
  • Evidence pokladny, drobné výdaje (PHM apod.)
  • Banka – příprava platebních příkazů, stahování a účtování bankovních výpisů
  • Zpracování části účetních dokladů a jejich archivace, vedení archivu, digitalizace dokladů
  • Příprava a kontrola podkladů pro DPH
  • Kontrola a správa saldokontních účtů
  • Po dobu hlavní sezóny (jaro-podzim) příjem části bezhotovostních a hotovostních plateb d zákazníků (střídání s další osobou na pokladně)

Vaší výhodou bude:

  • SŠ ekonomického směru
  • Znalost účetní, daňové problematiky ideálně s praxí
  • Zkušenost s účetnictvím z firem typu velkoobchodu (dovoz, nákup a prodej zboží)
  • Smysl pro odpovědnost, důslednost, pečlivost a loajalitu
  • Pozitivní přístup k práci i životu a být usměvavou/ým optimistou
  • Dobrá znalost Excelu a zkušenosti s CRM systémy výhodou
  • Nekuřák a abstinent
  • Bydliště v Praze 9 či blízkém okolí, ať netrávíte půl dne v MHD či autě

Co od nás získáte a co za Vaši práci nabízíme:

  • Stabilní práci v zavedené společnosti s 25letou tradicí
  • Práci na hlavní pracovní poměr v prima kolektivu
  • Moderní pracoviště s dobrým spojením MHD (autobus, vlak, metro Rajská zahrada)
  • Motivující finanční ohodnocení, měsíční, kvartální a roční odměny
  • Pracovní dobu od pondělí do pátku 8:00 - 16:30
  • Možnost náhradního volna - flexi time
  • Notebook a mobil pro práci i mimo firmu, pro případ home office
  • Firemní výrobky/služby za režijní ceny
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění nebo finanční alternativa
  • Stravenkový paušál
  • Sick days, 5 dní Free days - Individuální volno nad rámec dovolené
  • Firemní akce, grilovačky, vodácké akce a jiné teambuildingy, které nám situace v ČR umožní

Nástupní termín: lze ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete prosím svůj životopis s fotografií prostřednictvím odpovědního formuláře nebo nás kontaktujte prostřednictvím našich webových stránek na adrese www.irimon.cz.

Těšíme se na Vás.

Společnost
IRIMON, spol. s r.o.
Adresa
Rožmberská 1272, Praha – Kyje
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.