FINANCOVÁNÍ REAL ESTATE
PRAHA

Extrémně zajímavá příležitost pro nadaného analytika, který se nezalekne komunikace.

Pozice je otevřená u předního hráče na trhu, krásné, dynamické a stále rostoucí společnosti s globální působností.

Kandidát musí znát financování RE projektů (rezidenční, průmyslový, retail, office) ze strany developera nebo banky.

Náplň práce:

· Pravidelná komunikace s investory, bankami, auditory, konzultanty atd.

· Příprava žádostí o úvěr, vyjednávání kontraktů s bankou

· Monitoring smluv

· Rozvoj bankovních vztahů

· Příprava modelů pro investici, rozpočtů, koordinace due diligence

· Příprava investičních výsledků, jakož i úvěrové analýzy nájemců, projekce měsíčních peněžních toků a roční a střednědobé obchodní plány

Profil kandidáta:

· Zkušeností na analytické pozici v rámci real estate, rádi se podíváme i na profily čerstvých absolventů0

· VŠ vzdělání

· AJ - plynulá (C1)

· Analytický a komunikativní

· Schopnost navazovat a rozvíjet kontakty

· Orientace na výsledky

· Výborné komunikační a prezentační dovednosti

Benefity:

· Stabilní společnost

· 25 dnů dovolené

· Sickdays

· Teambuildingové akce

· Stravenky

· Vzdělávání

Key words: "Real Estate", "Prague", "Praha", "Manager", "Financing", "Bank", "Investment", "Development"

Společnost
Prušák Group s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Stavebnictví a reality, Finanční analytik, Financial Controller, Risk Manager, Odhadce, Specialista treasury, Hypoteční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.