Hlavním předmětem činnosti společnosti je poskytování ICT služeb. Dále pak montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení. Rovněž i výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení a poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob a nově také poradenství v oblasti energetického managementu.

Své služby poskytuje Mateotech především pro členy koncernu a Skupiny Severočeská voda, působí však i na vnějším trhu. Řídící osobou je společnost Severočeská vodárenská společnost a.s.

Spektrum poskytovaných služeb, rozsah řešené problematiky i kvalita stávajících pracovníků společnosti dávají záruky pro odborný rozvoj uchazečů.

Ekonom

Náplň práce:

  • příprava finančních plánů a forecastů
  • analýza hospodaření středisek a zakázek
  • příprava reportů pro vedení společnosti a mateřskou společnost
  • příprava podkladů k fakturaci, cash management včetně kontroly plateb
  • spolupráce s externí účtárnou a kontrola výstupů účetnictví
  • příprava některých podkladů a kontrola měsíčních a ročních závěrek
  • aktivní účast na procesním managementu společnosti a některých dalších projektech s průnikem do finanční oblasti i mimo ni

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s odpovídající praxí min. 2 let nebo VŠ vzdělání ekonomického směru ideálně s praxí během studia
  • znalost účetnictví a výkaznictví v prostředí CAS
  • pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup
  • výborné komunikační a formulační vlastnosti

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a dlouhodobě prosperující společnosti
  • možnost realizace vlastních kvalitních nápadů na zlepšení
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost organizovat si pracovní program

Společnost
Mateotech a.s.
Adresa
Přítkovská 1689/14, Teplice – Trnovany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Správa systémů a HW, Služby, Ekonom, Financial Controller, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mateotech s.r.o., Dominika Hartmanová
+420 739 347 200