V GRANTEX ADVISORY GROUP poskytujeme komplexní profesionální služby v oblasti dotací, daňového, účetního a mzdového poradenství, právních služeb, pojištění a auditorských služeb i pro ty nejnáročnější klienty. Na trhu jsme již od roku 2012 a nabízíme tak zázemí stabilní české společnosti.

Daňový poradce

Koho hledáme?

  • Daňový poradce se zaměřením na zdanění podnikatelských subjektů.

Požadavky na pozici

  • Relevantní praxe z daňového poradenství v délce trvání minimálně 3 roky.
  • Úspěšně složené kvalifikační zkoušky daňového poradce na Komoře daňových poradců ČR.
  • Anglický jazyk na úrovni dostatečné pro profesionální komunikaci s anglicky hovořícími klienty.
  • Chuť se učit a přijímat výzvy.
  • Komunikační schopnosti.
  • Schopnost prioritizovat.
  • Pečlivost se současným citem pro efektivitu.
  • Spolehlivost.
  • Týmový hráč.

Pracovní náplň

  • Zpracování daňových přiznání klientů ke všem daním (zejména k dani z příjmů právnických osob a fyzických osob, k dani z nemovitých věcí, k dani silniční).
  • Spolupráce na daňově-poradenských projektech pro klienty – příprava analýz a stanovisek, zastupování klientů před správcem daně apod.
  • Poradenství pro účetní oddělení naší společnosti a účast na revizích výstupů jejich práce
  • Komunikace s klienty a úřady.
  • Sledování legislativních změn, účast na přípravě článků, interních školení a školení pro klienty.

Nabízíme

  • Příležitost připojit se do týmu daňových poradců již zaběhlé a nadále dynamicky rostoucí české poradenské skupiny zaměřující se nejen na účetní a daňové služby.
  • Příležitost se vzdělávat, profesně růst a pozitivně přispívat k rozvoji firemní praxe.
  • Atraktivní odměna s dalším růstovým potenciálem.
  • 5 týdnů dovolené a další benefity.
  • Flexibilní pracovní doba s možností práce i na home-office.

Nástup

  • Ihned nebo dle dohody

Společnost
grantEX accounting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.