Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Elektronik/servisní technik, mzda až 54.200 Kč #CeO5B

Pracovní náplň:

Hledáte stabilní zaměstnání v moderním čistém prostředí s možností kariérního růstu a zajímavými benefity? Máte elektro vzdělání nebo zkušenost na obdobné pozici? Pak nás neváhejte kontaktovat! Hledáme šikovné kolegy přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání).

náplň práce:
- servis elektronických zařízení
- montáž a údržba automatizačních systémů

místo výkonu práce: Praha 10

Nabízíme:

- zajímavé platové ohodnocení dle praxe 40.000 - 54.200 Kč
- dotované závodní stravování
- možnost kariérního růstu a profesního rozvoje
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
- práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu

Požadujeme:

- ochotu pracovat v třísměnném provozu (06-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06)
- manuální zručnost

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 54 200 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektromechanik, Elektrotechnik, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Petra Pospíšilová
+420 739 249 904
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.