Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Skvělá příležitost v HR #4dJTs

Pracovní náplň:

Hledáš zajímavou a různorodou práci a chceš si prohloubit praxi v personalistice v moderní výrobní firmě? Jsi komunikativní, samostatná a angličtina pro Tebe není problém? Pak je tato nabídka přímo pro Tebe, ozvi se nám a přidej se do fajn kolektivu!

Náplň práce:
- Zastřešení náborového procesu
- Příprava pracovněprávních dokumentů vč. správy a práce se systémy
- Onboarding
- Zastřešení interních školení
- HR marketing

Nabízíme:

- Zajímavé finanční ohodnocení
- Přátelskou a dynamickou firemní kulturu, práci v menším kolektivu
- Možnost osobního i profesního rozvoje
- Flexibilní pracovní dobu
- Služební notebook a telefon

Požadujeme:

- Min. 2 roky praxe na obdobné pozici
- Pečlivost, samostatnost, proaktivita, diskrétnost
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Ochota se i nadále rozvíjet

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Benešov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, HR konzultant, Náborář, HR specialista, HR generalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alexandra Hulíková
+420 778 766 531
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.