ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

Asistentka (zkrácený pracovní úvazek; RECPROJEKT; Pardubice)

V rámci společnosti RECPROJEKT se sídlem v Pardubicích, zaměření na vodohospodářské a inženýrské stavby, obsazujeme pracovní pozici Asistentka.

Profil zaměstnavatele RECPROJEKT:

Projekční a inženýrská kancelář. Návrhy a realizace vodohospodářských staveb (např. vodovody, úpravny vod, kanalizace, čistírny odpadních vod, rybníky, protipovodňová opatření, revitalizace vodních toků a mnohé další projekty. Projekty staveb na míru, a to od studie až po realizační dokumentaci, včetně zajištění povolení, dotací a dozorů staveb.

Sídlo a místo výkonu práce: Fáblovka 404, Pardubice.

Webové stránky společnosti: www.recprojekt.cz.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Organizační a administrativní podpora projekční a inženýrské činnosti.

Jednání s úřady, investory i se zástupci obcí, zajišťování dokumentů, vyjádření, souhlasů, povolení, .. .

Příprava podkladů podle zadání.

Kontrola dodržování termínů.

Zodpovědnost za marketing, správu propagačních materiálů, webových stránek, FB.

Správa dokumentů.

Ad hoc úkoly.

POŽADAVKY

Pracovní zkušenosti na obdobné pozici.

Pozitivní přístup k životu, lidem a k práci.

Aktivní přístup k práci, hledání nových možností, nové nápady na zlepšení chodu společnosti, přijímání nových výzev.

Empatie a sociální cítění. Čestnost a důvěryhodnost. Loajalita.

Příjemné reprezentativní vystupování.

Životní zkušenosti.

SŠ/VŠ vzdělání.

Výrazně komunikativní energická osobnost, organizační dovednosti.

Schopnost efektivní analýzy a efektivní komunikace.

Samostatnost v rozhodování, odpovědnost a pečlivost.

Ochota a potenciál učit se.

Dovednost práce pod tlakem.

Velmi dobrá znalost práce s PC, MS Office.

ŘP sk. B, aktivní řidič.

Občasná pracovní jednání i mimo Pardubice / Pardubický kraj.

Flexibilita.

NABÍDKA

Zázemí stabilní a prosperující dynamické české společnosti.

Perspektivu velmi dobře nastavených vzájemných vztahů a dlouhodobého pracovního poměru.

Prostor pro seberealizaci a uplatnění nových nápadů.
Férové a otevřené jednání.

Profesní a osobní rozvoj.

Odpovídající finanční ohodnocení.

Práce na částečný pracovní úvazek (0,5-0,8).

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Oslovila-li Vás naše nabídka a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na uvedený kontakt společnosti ETHIC HR.

Tento předvýběr vhodných uchazečů realizuje společnost ETHIC HR.

Výběrový pohovor se uskuteční v sídle společnosti RECPROJEKT, Pardubice.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Office Manager, Přípravář, Referent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

ETHIC HR, s.r.o., Mgr. Markéta Schmidtová
602 528 327