Moravská zemská knihovna v Brně je 2. největší knihovna v ČR. Plní funkci krajské knihovny v Jihomoravském kraji a od roku 2009 byla uznána jako výzkumná organizace.

MZK je knihovnou s univerzálním knihovním fondem doplněným specializovanými fondy, která trvale uchovává konzervační fond a historický fond.

Programátor digitální knihovny

Náplň práce:

Správa serverů, dat a vývoj aplikací související s digitálními dokumenty. Půjde o aplikace zajišťující procesy digitalizace, archivace a zpřístupnění historických dokumentů digitalizovaných v rámci víceletého projektu.

Požadujeme:

znalost jazyka Java
základní znalost jazyka SQL (Postgres)
uživatelské zkušenosti s Linuxovým prostředím
zkušenosti s vcs git
znalost anglického jazyka na úrovni porozumění technické dokumentaci
ochotu učit se novým věcem
schopnost práce v týmu

Výhodou:

znalost formátu JSON / XML
základní znalost Bash
znalost kontejnerovací platformy Docker resp. Kubernetes
administrátorské zkušenosti s Linuxovým prostředím (CentOS)

Nabízíme:

· přátelské prostředí a mladý kolektiv

· 5 týdnů dovolené

· stravenky

· výhodný mobilní tarif

· jazyková školení

· možnost dalšího osobního růstu

· spolupráce na opensource projektech

Pracoviště: Kounicova 65a, Brno

Předpokládaný nástup: možný ihned

Pracovní poměr: pracovní smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení

Pracovní úvazek: plný i částečný (dle dohody)

Platové podmínky: dle NV č. 341/2017 Sb., v platném znění

Nástupní plat: dle znalostí a schopností

V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis na e-mail: martina tečka smetankova zavináč mzk tečka cz

Společnost
Moravská zemská knihovna v Brně
Adresa
Kounicova 996/65a, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Moravská zemská knihovna v Brně, Eva Mitášová
Kounicova 996/65a, 601 87 Brno, Česká republika
00420541646112
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.