Můžeš být čerstvý absolvent i zkušený elektrotechnik/elektrikář - rádi Vás uvítáme v týmu!

Co Vás čeká:

  • Diagnostika a odstraňování závad v elektrických obvodech
  • Provádění preventivní údržby
  • Zkušenost slaboproudu výhodou
  • Evidence poruch

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ elektro vzdělání s maturitou
  • Vyhláška 50 (výhodou)
  • Ochotu pracovat 12 hod směny (6-18, 18-6 hod, střídání krátký/dlouhý týden).

Co vám můžeme nabídnout:

  • Náborový příspěvek
  • Dotovaná firemní doprava
  • Stravenky, stroj na zmrzlinu v jídělně
  • 5 týdnů dovolené
  • Balíček Benefit Plus v hodnotě 6 500 Kč
  • Karta MultiSport
  • Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci (tábory pro děti, školy v přírodě, aj.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mzda: měsíční mzda + příplatky dle směn (noční, víkendy aj.) + týmové odměny
  • Nástup ihned

Dejte nám vědět a domluvíme se na pohovoru, kde si řekneme více!

Společnost
Talentinno s.r.o.
Adresa
Praha – Černý Most
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 38 000 – 42 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Auto - moto, Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér, Elektrotechnik, Revizní technik, Technik v energetice
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Talentinno s.r.o., Tereza Kropáčková
+420 771 207 171
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.