Hledáte uplatnění v cestovním ruchu?

Pak vám rádi nabídneme příjemné pracovní prostředí v dobrém, pozitivně naladěném kolektivu. Místo výkonu práce v prestižní lokalitě. Možnost profesního rozvoje a doplňování kvalifikace. V případě zájmu možnost v budoucnu získat vyšší pozici.

Jedná se o práci vykonávanou formou individuálního turnusu v denních, nebo nočních směnách. Máte tedy možnost volby dle vašich preferencí. Směny jsou v délce 8 až 12 hodin.

Komunikace s hosty se odehrává převážně v Aj. K náplni práce patří péče o menší bar u recepce (výhoda pro uchazeče s praxí v kavárnách a restauracích).

Odměníme vás bonusy, stoupajícími odměnami dle vašich zkušeností a zápalem pro obor hotelnictví. Při delší spolupráci vás rádi odměníme věrnostním finančním bonusem.

Potěší nás, pokud bude mezi Vaše přednosti patřit spolehlivost, samostatnost, ohleduplnost a ochota se přizpůsobit zavedeným standardům. Váš úsměv na tváři potěší nejen kolegy, ale také naše hosty.

Pokud jste v oboru začátečník, ale máte skutečný zájem o hotelnictví, připravíme adaptační proces na jehož konci budete moci práci recepční-ho vykonávat ve vysoké kvalitě.

V případě zájmu zašlete Váš životopis s průvodním dopisem, ve kterém uveďte Vaše časové možnosti, které jsou důležité pro výběr vhodných uchazečů. Věnujeme se každému životopisu.

Rádi Vás přivítáme v našem kolektivu.
www.goldendeer.cz,


Informace o pozici

Společnost
VENTURY s.r.o.
Adresa
Celetná 598/11, Praha – Staré Město
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 18.1.2022 – 16.1.2023
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.