Domov třetího věku s.r.o. provozuje Centrum zdravotních a sociálních služeb. V nové moderní budově pečujeme o klienty v domově pro seniory, v domově se zvláštním režimem a na dlouhodobě ošetřovatelských lůžkách.

Fyzioterapeut/ka

Přidejte se do týmu rehabilitačních pracovníků, kteří přináší do našeho Centra zdravotních a sociálních služeb tu nejlepší péči.

Náplň práce:

· odborná rehabilitační péče u klientů v následné rehabilitační péči

· diagnostika klientů a sestavování rehabilitačního plánu ve spolupráci s lékařem

· organizace individuální fyzioterapie, skupinového cvičení

· doporučení vhodných kompenzačních pomůcek

· týmová spolupráce s ostatními zaměstnanci napříč zařízením

Požadujeme:

• vzdělání v oboru fyzioterapie

• odborné kurzy i předchozí zkušenosti výhodou, rádi přivítáme i absolventy

• proklientský přístup

• samostatnost, pečlivost a pozitivní přístup

Nabízíme:

• nové moderní prostředí

• 5 týdnů dovolené

• závodní stravování

• podpora dalšího vzdělávání

• motivující ohodnocení

• pracovní poměr na HPP (i zkrácené úvazky), DPP, DPČ

Nástup dle dohody

Společnost
Domov třetího věku s.r.o.
Adresa
Za Mototechnou 1114/4, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Fyzioterapeut
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

602 169 524
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.