Face of City s.r.o.
skupina Veselý domeček - správa nemovitostí

TECHNIK SPRÁVY BYTOVÝCH DOMŮ

Máte technické myšlení a praxi a baví Vás komunikace s lidmi?

Pak hledáme právě Vás.

Jsme soukromá česká společnost poskytující komplexní služby pro správu bytových a nebytových domů (smlouvy, evidence, účetnictví, technická údržba, opravy, dodávky energií). Naše oblast působení je v Praze.

Náplň práce

  • Samostatné vedení technické agendy bytových domů.
  • Pravidelné technické prohlídky společných částí domů.
  • Komunikace s výbory SVJ.
  • Evidence a řešení požadavků výborů a vlastníků bytových jednotek.
  • Evidence a řešení reklamací.
  • Evidence a zajišťování zákonných zkoušek a revizí.
  • Objednávání a kontrola odborných stavebních a instalačních prací.
  • Odečty měřidel (voda, teplo, elektro).
  • Řízení a koordinace zakázek jednotlivých domů.
  • Cenové kalkulace nabídek na dílčí zakázky (opravy a údržba).

Požadavky

  • Ukončené minimálně středoškolské vzdělání technického směru.
  • Praxe ve stavebnictví nebo správě budov alespoň 3 roky.
  • Vstřícný zákaznický přístup.
  • Výborné komunikační a koordinační dovednosti.
  • Znalost práce s výpočetní technikou (MS Office).
  • Český jazyk slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího.
  • Řidičský průkaz.

Nabízíme

  • Práci v menším přátelském kolektivu.
  • Mobilní telefon a počítač.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Dny dovolené navíc.

Těšíme se na Vás.

Adresa
Brigádníků 3067/6, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Facility Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel