Grandhotel Zvon na náměstí v Českých Budějovicích je úspěšný moderně vedený hotel s dlouhou tradicí sahající do roku 1533. Zakládáme si na rodinném přístupu a kvalitě ve všem, co děláme.

Rooms Division & Revenue Manager

Co vás čeká

  • Řízení oddělení revenue, rezervací, front office a housekeeping
  • Samostatný revenue management
  • Správa cen a prezentací na všech OTAs a Web Booking Engine
  • Budgeting a reporting

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • manažerská zkušenost z front office, rezervací nebo revenue oddělení
  • dobrá znalost problematiky revenue
  • zkušenost z každodenní práce s channel managerem
  • znalost MS Excel
  • angličtina a němčina

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znalost systémů Mefisto a RateGain

Co vám můžeme nabídnout

  • pozice dvojky ve významném mezinárodním hotelu na náměstí v Českých Budějovicích
  • stabilita a dobrá pracovní atmosféra
  • dobře placené dlouhodobé zaměstnání v rakouské rodinné firmě

Společnost
Grand Hotel Zvon, s.r.o.
Adresa
nám. Přemysla Otakara II. 89/27, České Budějovice – České Budějovice 1
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Gastronomie a pohostinství, Ředitel/manažer hotelu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel