V Oborové zdravotní pojišťovně bereme naši práci jako poslání. Jde přece o zdraví. Pokud nám klient svěří své zdraví, svěří nám jednu z nejcennějších věcí, co má. Péče o něj je pro nás na prvním místě.

Je vám blízká tato filosofie? Přidejte se k nám.

Právník - odbor správy majetku a majetkových účastí

Do odboru správy majetku a majetkových účastí v sídle pojišťovny na Praze 4 nyní hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici právník - specialista.

Náplň práce:

  • právní podpora v oblasti správy a hospodaření s majetkem OZP,
  • vedení agendy dceřiných společností OZP,
  • příprava právních analýz a návrhů koncepcí ke zlepšení činností ve věci správy majetku,
  • příprava a připomínkování smluvních dokumentů,
  • zastupování OZP a dceřiných společností ve správních řízeních ve věci správy a hospodaření s majetkem OZP,
  • zajišťování podpůrných činností souvisejících s výběrem dodavatelů a nastavením uzavíraných smluvních vztahů ve vztahu k oddělením odboru a k jejich činnosti.

Požadujeme:

  • VŠ právnické vzdělání a předchozí praxe v oboru minimálně 1 rok,
  • znalost příslušné legislativy,
  • analytické schopnosti, samostatné rozhodování, komunikační dovednosti,
  • zkušenost s administrací a zadáváním veřejných zakázek malého rozsahu výhodou.

Nabízíme:

  • zajímavou, odbornou a perspektivní práci,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • silné a stabilní zázemí perspektivní společnosti,
  • pružnou a zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodin týdně,
  • pracovní smlouvu na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny osobního volna, stravenky, Flexi pass v hodnotě 10.000 Kč/rok, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.

Nástup dle dohody.

Těšíme se na Vaše životopisy, motivační dopisy a osobní pohovor. I ten umíme vést v přátelském duchu.

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
Adresa
Roškotova 1225/1, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Právní služby, Státní a veřejná správa, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Jaroslav Pekárek
Specialista náboru