MENŠÍ, ROSTOUCÍ DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST PŮSOBÍCÍ V ČR I ZAHRANIČÍ

ATRAKTIVNÍ REZIDENČNÍ PROJEKTY

PRAHA

Rostoucí developerská společnost s krásnými rezidenčními projekty hledá pro nadcházející 2 etapy (s výhledem dlouhodobé spolupráce na dalších projektech) svého rozjetého projektu SENIOR PROJECT MANAGERA, který bude mít obě tyto etapy na starost, a jeho náplní práce bude koordinace veškerých činností v rámci projektového managementu.

Projektový manažer bude zodpovědný za vykonávání odborných stavebně-manažerských činností zejména během realizační a po-realizační fáze.

Zahájení stavby: 3/2022 – 6/2022

Obecná náplň práce project managera během realizační a po-realizační fáze:

  • Kontrola kvality a provedení prací všech dodavatelů a subdodavatelů, kteří se na projektu podílí
  • Sestavování a pravidelná kontrola dodržování harmonogramu projektu
  • Řízení projektového týmu, koordinace práce v týmu
  • Vyhledávání a analýzy možností, jak optimalizovat náklady
  • Samostatná realizace schválených projektů
  • Pravidelný reporting nadřízenému ohledně postupu projektu

Projektový manažer bude aktuálně pracovat na realizační a po-realizační fázi u dvou etap projektu. Výhledově by se ale po dokončení tohoto projektu měl Projektový manažer posunout na další projekty, kde by již byl na projektech od samého začátku, tedy včetně přípravné fáze a inženýringu, až po jejich dokončení a předání.

Během realizační fáze projektu bude mít Projektový manažer na starost komplexní řízení a koordinaci samotné výstavby projektu, a to od převzetí staveniště po úspěšném dokončení přípravné fáze, až po finální odevzdání hotového projektu do provozu.

Následuje po-realizační fáze, během které bude Projektový manažer zodpovídá za majetko-právní vyrovnání, pojištění stavby, bude mít na starost spuštění reklamačního procesu a bude spolupracovat s reklamačním oddělením, jeho úkolem bude rovněž zajistit včasný výběr správce / Property managera na daný projekt. Projektový manažer bude figurovat i jako podpora vedení společnosti při zápisu do Katastru nemovitostí a s přípravou nemovitosti na odevzdání do užívání a s odevzdáním koncovému uživateli.

Vhodný kandidát bude mít:

  • Dokončené VŠ vzdělání technického / stavebního směru
  • Min. 5 – 10 let zkušeností, i více, na pozici projektového manažera
  • Znalost alespoň komunikativní AJ je výhodou, nikoliv podmínkou
  • Zkušenost z developerské společnosti, především z realizace
  • Důležitá je i orientace v přípravné fázi a inženýringu
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Autorizace výhodou
  • PC dovednosti: MS Project, MS Office – Word, Excel

Osobnostně do týmu zapadne kandidát, který je motivovaný, ambiciózní, zodpovědný, s dobrými komunikačními dovednostmi. Bude zaměřený na detail, schopný efektivně plánovat a koordinovat potřebné činnosti.

Hledáme manažera s vysokým pracovním nasazením, který bude schopný zvládat stresové situace, a ideálně bude mít alespoň základní finanční a právní povědomí.

Náš klient Vám může nabídnout:

  • Měsíční fixní plat a k tomu atraktivní bonusovou složku
  • Standardní balíček firemních benefitů
  • Získání nových zkušeností na vysoce prestižních rezidenčních projektech
  • Práce možná na zaměstnanecký poměr, i na IČO
  • Nástup možný ihned, ale na vhodného kandidáta si zvládnou počkat
  • Smlouva na dobu určitou a po roce překlopení na neurčito

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala a věříte, že jste ideálním kandidátem, budeme se těšit na Váš profesní strukturovaný životopis.

Více pozic v oblasti Real Estate naleznete na www.prusakgroup.cz

Klíčová slova: "project manager" projektový manager" "senior" "senior project manager" "developer" "rezidence" "residential" "praha"

Společnost
Prušák Group s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 70 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Developer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Prušák Group s.r.o., Vendula Šmídová
777 874 807