Jste zkušený procesní inženýr z provozů v automotive? Případně jste se zabýval vývojem montážních linek? Disponujete analytickým myšlením a máte přehled v oblasti elektroniky, pneumatiky a senzoriky?

Pro výrobní závod nacházející se na jižní Moravě 30 minut autem na východ od Brna hledáme vhodného pracovníka na pozici

INŽENÝR VÝROBNÍCH PROCESŮ s AJ nebo NJ

Pracovní náplň:

  • odpovědnost za výrobní procesy montážních linek - lisování plastů
  • analýza stávajících podmínek a jejich optimalizace
  • vývoj a návrh koncepce montážních linek, jejich rozběh
  • práce na snižování nákladů výroby
  • tvorba technické specifikace výrobních zařízení
  • spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • orientaci v procesech výroby (výrobní linky, jednoúčelové stroje apod….)
  • uživatelskou znalost MS OFFICE
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • samostatnost, komunikační dovednosti, orientace na cíl

Nabízíme:

  • zázemí tradiční společnosti v oboru s možností osobního a profesního růstu
  • férové mzdové ohodnocení + 13. plat + pravidelné prémie
  • příspěvek na dopravu a na volnočasové aktivity
  • firemní vzdělávání
  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 55 000 – 65 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Plánovač výroby, Technik výroby, Technolog výroby, Kvalitář, Procesní inženýr, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.