Haf! Pro zavedenou a uštěkanou psí společnost hledáme dokonalého kandidáta/kandidátku na nově otevřenou pozici interní IT konzultant/-ka, analytik/-čka a tester/-ka!

Jako e-commerce společnost máme řadu externích IT dodavatelů a partnerů, stejně tak máme řadu vlastních i externě dodávaných aplikací. S ohledem na robustnost celého IT/IS systému hledáme do našeho menšího IT týmu šikovnou IT specialistku či IT specialistu na pozici interní konzultant/-ka, tester/-ka a analytička, jejíž či jehož hlavním úkolem bude vytvoření "Wiki" dokumentace našich systémů a aplikací a jejich pravidelné údržování.

Budete rovněž osoba zodpovědná za třídění interních IT požadavků či, v některých případech, přímo jejich vyřešení.

Budete se účastnit zavádění nových aplikací, ale můžete i řídit některé IT projekty.

Umíte nebo vás láká pracovat s Power BI? Pak vás rádi zasvětíme i do tohoto našeho prostředí a uvítáme vaši iniciativu i v tomto směru.

V neposlední řadě budete testovat funkcionality e-shopu při zavedení nových funkcí a řešit napřímo některé tickety s dodavatelem e-shopu.

Co musíte zvládat levou zadní (tlapkou)?

Zkušenost na podobné pozici je podmínkou. Stejně tak široký přehled v oblasti IT, preciznost - perfekcionismus vítáme :-)

Plusové body ve výběrku vám zajistí

Pokud máte zkušenosti s ERP systémy a alespoň obecný přehled o účetnictví budete mít ve výběrovém řízení plusové body. A obrovské plus, pokud máte alespoň základy programování.

Co za to do misky?

Jsme prestižní společnost, platíme v e-commerce za ty, kteří táhnou. Pravidelně získáváme různá česká i mezinárodní ocenění. Jsme malý tým který je založený na dobrých vztazích a aktivním přístupu svých členů. Máme příjemné a moderní kanceláře přímo u metra Vyšehrad. Dokážeme vám zajistit odborné vzdělávání, nadstandardní platové podmínky i profesní růst.

Vybavíme vás pracovním notebookem, telefonem a nabídneme vám flexibilní rozvržení pracovní doby. Nabízíme případně i možnost zkráceného úvazku na 32 hodin týdně. Homeoffice s ohledem na charakter pozice až 2x týdně. Naše společnost také poskytuje příspěvek na stravné ve formě stravenkového paušálu.

Hledáme aktivní kandidáty, ale zároveň razíme heslo, že jen odpočatý zaměstnanec může podat solidní výkon. Tedy přesčasy a víkendové směny nenabízíme a plně podporujeme "work life balance". Tlapku na to! :-)

Budete pracovat v menším týmu, žádný openspace. A v neposlední řadě - budete mít prý nejlepší šéfku :-)

Plat 50 až 60 tis hrubého je nabízen v případě plného úvazku. V případě vysoké odbornosti, po zkušební době či při podávání skvělých výkonů se nebráníme navýšení vaší odměny.

Jestli dokonale (!) splňujete naše požadavky, škrábněte nám vaše CV a motivační dopis... a my se budeme těšit u osobního psohovoru! Nezapomeňte nám dát vědět vaši představu o rozsahu pracovního úvazku i termín možného nástupu.


Informace o pozici

Společnost
SpokojenyPes.cz s.r.o.
Adresa
Štětkova 1638/18, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


SpokojenyPes.cz s.r.o., Soňa Fialková