Pro doplnění týmu sociálního pracovníka na pozici Koordinátor sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi realizovaná v Mezigeneračním a dobrovolnickém centru TOTEM, z.s. je unikátní preventivní služba. Naším Posláním SAS pro rodiny s dětmi realizované TOTEM, z.s.je podpora rodin s dětmi v plzeňském regionu, které se nacházejí v nepříznivých životních situacích. Služba pro rodiny s dětmi se snaží předcházet ohrožení vývoje dětí, napomáhat jim při řešení individuálně obtížných situací a maximálně zmírňovat rizika dopadu na rodinu.

Hledáme pracovníka, který má týmového ducha, vztah k lidem, nebojí se komunikovat, hledá smysluplnou práci v příjemném pomáhajícím kolektivu.

Nabízíme: práci na 0,50 pracovní úvazek na dobu určitou v počátku spolupráce, dále možnost změny na dobu neurčitou
příjemný pracovní kolektiv, podporující vedení, možnost seberealizace a podílení se na rozvoji organizace, smysluplnou práci, 25 dní dovolené za rok a další nefinanční benefity.

Požadujeme:

Vzdělání stanovené Zákonem 108/2006sb. o sociálních službách (je možné v průběhu 18 měsíců od nástupu do zaměstnání doplnit).

VÍTÁN JE SOCIÁLNÍ PEDAGOG, SPECIÁLNÍ PEDAGOG, ETOPED APOD.


Informace o pozici

Společnost
Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s.
Adresa
Kaznějovská 1517/51, Plzeň – Bolevec
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 13 000 – 16 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Speciální pedagog, Učitel základní školy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s., Petra Bláhová
734 672 579
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.