Jste samostatný a zkušený konstruktér elektro, který chce dál rozvíjet své znalosti a zkušenosti v moderním výrobním provozu firmy patřící ke špičce v oblasti obráběcích strojů?

Pak by Vás mohla zaujmout tato pracovní nabídka!

Pro našeho klienta, zavedenou výrobní společnost hledáme pro závod v blízkém okolí Brna pracovníka na pozici:

 KONSTRUKTÉR ELEKTRO s AJ nebo NJ

Pracovní náplň:

  • navrhování a vývoj elektro výbavy u obráběcích strojů
  • sestavování kusovníků, montážních a oživovacích postupů
  • tvorba výkresové dokumentace v programu E-plan
  • analýza chyb a optimalizace stávajících produktů
  • komunikace s výrobou a s dalšími členy realizačního týmu
  • účast na vývojových projektech i v rámci mezinárodního týmu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • zkušenost s tvorbou elektro dokumentace v elektro CAD systému (E-plan)
  • praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • vyhláška 50/78Sb. §8
  • schopnost komunikovat anglicky nebo německy
  • systematické myšlení, samostatnost a schopnost týmové práce

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • férové finanční ohodnocení
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • 13. plat a další zajímavé zaměstnanecké benefity (pružnou pracovní dobu, školení a jazykové kurzy, na penzijní připojištění nebo na životní pojištění, závodní stravování - bohatý výběr jídel, příspěvek na dopravu a volnočasové aktivity,…)
  • týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Občerstvení na pracovišti, Závodní stravování
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Průmyslový designer, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.