Jsme mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Chomutově, zabýváme se výrobou elektrotechnických produktů a na českém trhu působíme již od roku 2005. Jsme společnost dynamicky se rozvíjející a našim zaměstnancům nabízíme zajímavé zaměstnání v mezinárodním prostředí.

Supplier Quality Engineer

Co vás čeká

SQE dohlíží na dodavatele, jejich výběr a hodnocení. Spolupracuje s nimi při plánování a implementaci nových projektů, provádí pro ně kvalitativní systémové audity a v případě, že vznikne komplikace na straně dodavatele, mají za úkol jim pomoci s nalezením řešení.

Náplň práce

  • Provádění APQP a úspěšné dodržování PPAP
  • Sourcing a vedení rozvojových aktivit prostřednictvím implementace nových projektů / změnového managementu.
  • Identifikování problematických dodavatelů (výsledkové karty, hodnocení podniků, výkonnostní hodnocení, audity, analýzy rizik).
  • Kvalifikování nových dodavatelů prováděním auditů QMS a auditů na výrobní procesy. Rozvíjení dodavatelů skrze dlouhodobé rozvojové plány.
  • Implementace kvalitativních dohod s dodavateli s cílem zajistit dlouhodobě udržitelný výkon. .
  • Vyhledávání, definování a auditování klíčových prodejců dle materiálových zásob, výrobních procesů a požadavků na kvalitu.
  • Provádění dodavatelských návštěv za účelem udržování a rozvoje databáze dodavatelů včetně hodnocení jejich výkonu a vyhodnocování zlepšovacích plánů.
  • Spolupráce s týmy kvality, engineeringu, nákupu a výrobními týmy tak, aby byly realizovány požadavky zákazníků a zajistilo se používání nejlepších postupů a zlepšování procesů.
  • Zodpovědnost za koordinaci a revize dodavatelských PPAP procesů, dokumentace a potvrzování dodavatelů pro nové i stávající projekty nebo externě sourcované komponenty.
  • Posuzování, údržba a stálé zlepšování standardů kvality u příchozího materiálu a komponentů.
  • Odpovědnost za příchozí materiál a jeho správa i z hlediska likvidace a nápravných opatření.

Co požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • 5 a více let zkušeností na podobné pozici v průmyslovém, multikulturním prostředí (automotive výhodou)
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni (psaný i mluvený projev)
  • Zkušenosti s vedením APQP, porozumění PPAP a jejich realizace. Zkušenosti s PFD/CP/FMEA/SPC/MSA
  • Technické znalosti z různých oborů (mechanika, plasty, zvyklý používat technické nákresy, specifikace a kritické tolerance.
  • Zkušenosti s používáním nástrojů kvality a Lean managementu: Audity. DOE,5W,8D, Ishikawa, VSM, 5S atd.
  • Schopnost pracovat pod tlakem v rychle se vyvíjejícím a dynamickém prostředí.
  • Dobré počítačové schopnosti: MS Word, Excel, Powerpoint, SAP výhodou
  • Zkušenosti s projektovým managementem výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Stravenkový paušál
  • Vzdělávací kurzy, kurzy anglického jazyka
  • Flexibilní pracovní doba
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Pracovní výročí
  • Zvýhodněný mobilní tarif pro Vás a Vaší rodinu

Společnost
JJS Electronics s.r.o.
Adresa
Pražská 585, Chomutov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Nákup
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

JJS Electronics s.r.o., Kristýna Jedličková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.