Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1999 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a se Stanovami AV ČR výběrové řízení na místo

Laborant / lab manager do Laboratoře strukturních proteinů.

Náplň práce:

  • podílení se na chodu laboratoře
  • podílení se na řešení výzkumných projektů
  • příprava kultivačních médií, roztoků a mikroskopických skel
  • práce s buněčnými kulturami
  • vedení záznamů a dokumentace

 Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání v biologickém, zdravotnickém nebo obdobném oboru
  • zájem učit se nové metody a techniky práce
  • komunikativnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • praxe práce v laboratoři
  • schopnost komunikace v angličtině

Nabízíme:

  • práci v mladém mezinárodním kolektivu
  • pracovní zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje ve špičkovém vědeckém centru
  • příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji
  • více informací o laboratoři a Biotechnologickém ústavu na www.ibt.cas.cz

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a krátký průvodní dopis.

Bližší informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete na webové stránce: https://www.ibt.cas.cz/cs/verejnost-media/oficialni-dokumenty/gdpr/.

Společnost
Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i.
Adresa
Průmyslová 595, Vestec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní školka
Zařazeno: Věda a výzkum, Laborant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. / Institute of Biotechnology of the Czech Academy of Sciences, Veronika Popová
325 873 704
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.