Prague Fertility Centre s.r.o. je rostoucí špičkové centrum asistované reprodukce působící na českém trhu již od roku 2009, v souvislosti s otevřením nové části kliniky rozšiřujeme svůj tým a hledáme nové kolegy.

Co vás čeká:

  • Komplexní práce v andrologické a embryologické laboratoři
  • Administrativa
  • Komunikace s pacienty

Co požadujeme:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání přírodovědného směru
  • Praxe v IVF laboratoři alespoň 2 roky
  • AKK výhodou
  • Spolehlivost a zodpovědnost, flexibilnost
  • Samostatnost a schopnost týmové spolupráce
  • Znalost anglického jazyka
  • Znalost práce na PC

Co vám můžeme nabídnout:

  • Práce na plný úvazek
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování, karta Multisport
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost osobního i profesního růstu a dalšího vzděláváníSanitář, kterého hledáme má:
  • Příjemný kolektiv
  • Práce v moderní laboratoři

Společnost
Prague Fertility Centre s.r.o.
Adresa
Sokolovská 810/304, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Věda a výzkum, Zdravotnictví a sociální péče, Farmacie, Biolog, Genetik, Laborant, Přírodovědec, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Prague Fertility Centre s.r.o., Iva Heilová