Společnost CS-BETON Prefa s.r.o. vznikla fúzí společností BETONIKA plus s.r.o. a PREFA Grygov a.s. krátce po jejich akvizici jedním z významných producentů v oboru výroby betonových výrobků společnosti CS-BETON s.r.o.

Po začlenění do skupiny byla zahájena rozsáhlá rekonstrukce původně značně zanedbaných výrobních areálů. Proběhla mimo jiné kompletní výměna výrobní technologie, demolice opuštěných budov, zateplení výrobních hal, výstavba nových skladových prostor, zavedení funkčního vnitropodnikového systému. Intenzivní investiční činnost bude probíhat několik následujících let.

Aktuálně se závod Lužec věnuje především výrobě šachtových skruží, vyrovnávacích prstenců, šachtových den, betonových a železobetonových trub a jímek, silničních panelů a rámových propustí. V budoucnu se bude portfolio výrobků rozšiřovat. V současné době hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni na pozici:

Ředitel závodu

Co vás čeká

Hledáme vhodného kandidáta na pozici ředitele výrobního závodu v Lužci nad Vltavou. Na starosti budete mít jednak řízení odborných ředitelů (výrobní, technický, obchodní) a dále komunikaci s odbornými řediteli v mateřské společnosti CS-BETON s.r.o. Pozice bude zachována i po plánované fúzi s mateřskou společností CS-BETON s.r.o.

Pro úspěšné zvládnutí výkonu pozice jsou nutností technické znalosti a to jak z oblasti strojírenství (údržba výrobní technologie, jeřáby) tak stavebnictví (kvalita stavebních výrobků, technické požadavky investorů apod.). Abyste měli aktuální přehled o výrobě, stavu skladů, je nutností práce s vnitropodnikovým systémem ERP a alespoň průměrná znalost práce s Excelem.

Obchodní činnost je metodicky řízena mateřským závodem, Vaším úkolem tak bude především naplnění požadavků výroby při zachování deklarované kvality a dohled nad realizací probíhajících investic. Neposledně pak zajištění závodu po personální stránce.

Závod je svým rozsahem spíše menší, kolektiv administrativních pracovníků úzký a přátelský.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

zkušenosti s vrcholovým řízením zaměstnanců - kolektiv min. 50 lidí

technické znalosti z oboru stavebnictví a případně strojírenství

práce s PC a zejména vnitropodnikovými evidenčními systémy a s Excelem

psychickou odolnost a chuť překonávat každodenní výzvy spojené s výrobou

vysokou sociální a emoční inteligenci

dobré analytické a prezentační schopnosti

anglický jazyk na dobré úrovni

Co vám můžeme nabídnout

motivační ohodnocení

osobní vozidlo i k soukromým účelům

Nástup dle dohody.


Informace o pozici

Společnost
CS-BETON s.r.o.
Adresa
V Zanikadlech 260, Lužec nad Vltavou
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Generální ředitel, Jednatel, Výkonný ředitel, Výrobní ředitel/manažer, Provozní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CS-BETON Prefa s.r.o., Petra Vránek Miřatská
733 346 990