OBRAZ – Obránci zvířat je nezisková organizace založená za účelem aktivní a efektivní ochrany zvířat. Naší vizí je společnost, která nebude zvířata vnímat jako zdroje lidského užitku, ale jako živé bytosti s vlastními zájmy, které mají být z etických důvodů respektovány. Jsme si vědomi toho, že se jedná o vizi současné situaci velmi vzdálenou, proto se ve své praktické činnosti zaměřujeme na dílčí kroky, kterými lze současný přístup společnosti ke zvířatům zlepšovat a postupně přibližovat naší dlouhodobé vizi. Za několik let činnosti jsme se v Česku úspěšně zasadili o zákaz kožešinových farem a zákaz klecových chovů slepic.

Event manager/ka Rostlinně

Vzájemně se potkávat a sdílet své know-how je pořád ten nejlepší způsob, jak se posouvat dál, a zlepšovat tak nejen svůj svět ale i ten kolem. Právě proto každý rok v říjnu pořádá náš projekt Rostlinně konferenci Plant-Powered Perspectives, na které se mají možnost setkat a inspirovat nejen business lídři rostlinného světa, ale i jeho inovátoři, aktivisté či pouze zvědavci, které rostlinné alternativy potravin zaujaly pouze nedávno.

Event manager/ka takovéto akce tedy nemá na starost jenom najít místo a zarezervovat catering. Pracuje také na rozvoji celkové koncepce konference a především neustálé komunikuje s týmem (vnitřním a dobrovolnickým), s potenciálními hosty, zahraničními partnery a sponzory konference.

Požadavky:

 • důslednost a vynalézavost
 • schopnost dodržet termíny
 • komunikační znalost angličtiny
 • odhodlání vést tým dobrovolníků
 • otevřenost vůči zpětné vazbě
 • touha po nových výzvách a zkušenostech
 • dobrý vztah k lidem
 • zkušenost s pořádáním eventů (pracovně nebo jako dobrovoln*ice/ík)

 

Nabízíme:

 • smysluplnou práci v týmu lidí zapálených pro rozvoj rostlinné stravy
 • HPP na 0.5 úvazku (s možností navýšení na 0.75)
 • zázemí pražské kanceláře (ale i částečnou možnost home office) – není potřeba bydlet v Praze a do kanceláře docházet denně, ale při normálním chodu světa se v týmu rádi scházíme osobně
 • příspěvek na Multisportku (zaměstnanci se strhává pouze 230,- z výplaty)

Jedná se o práci na částečný úvazek (0.5 – 0.75), nebo na plný úvazek ve spojení s pozicí Ifluencer markeťák/markeťačka.

V případě zájmu o pozici prosím přiložte:

1) své CV

2) popis eventu / akce, kterou jste v minulosti pořádal/a; jaké všechny kroky jste podnikl/a, aby se akce zdařila a jak jste se vypořádal/a s výzvami, které se u toho vyskytly? (cca 1 A4)

3) video, ve kterém se představíte a během maximálně jedné minuty vysvětlíte, proč bychom zrovna Vás měli pozvat na pohovor

Přihlášky přijímáme do 25. ledna 2022 23:59. (Pokud na tento inzerát narazíte pozdě, můžeme přihlášku výjimečně přijmout i po termínu, v takovém případě volejte 608 519 799.)

Nekompletní přihlášky bohužel nebudeme posuzovat.


Informace o pozici

Společnost
OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.
Adresa
Václavská 2073/20, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.


OBRAZ - Obránci zvířat, z. s., Marek Voršilka
776 053 932
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.