BioVendor Group je seskupení mezinárodních společností zaměřených na in vitro diagnostiku.
Už 30 let věříme, že kvalitní, rychlá a spolehlivá diagnostika je předpokladem úspěšné léčby. Laboranti, lékaři a pacienti jsou naším důvodem k neustálému hledání nových cest a přístupů. Odvaha inovovat nás dělá tím, kým jsme.

Asistent/ka týmu molekulární diagnostiky

Čemu se u nás budete věnovat:

Budete součástí týmu, který přináší na trh diagnostické nástroje pro inovativní metody molekulární diagnostiky – NGS, LAMP a miRNA. Samotná práce bude spočívat v:

  • denní běžné administrativní podpore týmu BioVendor MDx,
  • zajištění marketingové podpory BioVendor MDx – participace na tvorbě nového webu, příprava obsahu pro webové prezentace, příprava propagačních materiálů, práce s Mailchimp-em a jiné,
  • zajištění účasti na seminářích a konferencích,
  • operativní podpore dodavatelů a zákazníku jako přijímaní objednávek, kontrola stavu skladových zásob, zajištění základní logistiky.

Budete spolupracovat s týmy kolegů v Brně i zahraničí a s akademickou sférou.

Co je pro nás důležité:

  • praktická zkušenost na obdobné asistentské pozici, na specifika pozice Vás rádi zaučíme,
  • výborná znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem),
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič),
  • vzdělání ekonomického, přírodovědného směru nebo v oblasti marketingu je pro nás velkou výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

INOVACE – vlastní výzkum a vývoj

Naše R&D divize se dlouhodobě zabývá oblasti RUO produktů. Zaměřujeme se také na aplikovaný výzkum inovativních parametrů v oblasti IVD, zejména imunodiagnostiky a molekulární diagnostiky a také vývoj v oblasti personalizované medicíny a point-of-care testování.

ZÁZEMÍ

Spolupracujeme na řadě společných projektů s vědeckými a technologickými institucemi. Jsme součástí vlivné mezinárodní skupiny BioVendor Group.

Máme silné propojení s tuzemskými a zahraničními akademickými institucemi jako jsou například CEITEC, Mezinárodní centrum klinického výzkumu (ICRC), Masarykova univerzita, Univerzita Karlova, Mendelova univerzita Brno a další. Jsme zapojení do řady grantových projektů.

Zároveň máme příjemné prostory v Brně, kde vždy najdete přátelskou atmosféru a kávu.

KULTURA

Vyznáváme svobodné tvůrčí prostředí, ve kterém každý zaměstnanec nakládá s vlastní důvěrou i zodpovědností. Dáváme lidem prostor, ve kterém mohou uplatnit své jedinečné schopnosti.

Nehrajeme si na korporátní formality typu: propustky k lékaři nebo hlídání času u počítače. Když kvalitně a včas odvedete svou práci, tak si pracovní dobu můžete zorganizovat podle sebe.

ZDRAVÍ

Snažíme se přispívat k podpoře zdraví a to ne jenom MultiSport kartou. Můžete se nechat bezplatně očkovat na chřipku, nebo otestovat našimi diagnostickými soupravami. Rádi Vám přispějeme na opravu kola a mnoho dalšího.

ROZVOJ

Máte chuť se neustále vzdělávat? Rádi Vás v tom podpoříme odbornými školeními, konferencemi a dalšími rozvojovými akcemi.


Informace o pozici

Společnost
BioVendor - Laboratorní medicína a.s.
Adresa
Karásek 1767/1, Brno – Řečkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Věda a výzkum, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Biolog, Office Manager, Specialista marketingu, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.