BioVendor Group je seskupení mezinárodních společností zaměřených na in vitro diagnostiku.
Už 30 let věříme, že kvalitní, rychlá a spolehlivá diagnostika je předpokladem úspěšné léčby. Laboranti, lékaři a pacienti jsou naším důvodem k neustálému hledání nových cest a přístupů. Odvaha inovovat nás dělá tím, kým jsme.

Bioinformatik pro vývoj diagnostických produktů

Čemu se u nás budete věnovat:

Budete se podílet na vývoji nových produktů v oblasti molekulární diagnostiky (microRNA, LAMP, NGS) a imunodiagnostiky (CLIA).

  • zpracování dat z klinických validací nových testů a podílet se na vyhodnocení dat z klinických studií,
  • nastavování vyhodnocovacích algoritmů pro molekulárně-diagnostické testy (např. miRNA patentovaného testu na diagnostiku kolorektálního karcinomu), aplikaci NGS software, který doprovází NGS IVD testy.

Budete spolupracovat s týmy výzkumníků v Brně i Vídni a s akademickou sférou. Budete podporovat naše obchodníky pro produkty v oblasti NGS a miRNA a pro produkty v oblasti CLIA.

Co je pro nás důležité:

  • vysokoškolské vzdělání přírodovědného směru se zaměřením na bioinformatiku, ideálně v odboru bioinformatika, případně molekulární biologie, genetika, nebo biomedicínské inženýrství,
  • pokročilá znalost v oblasti bioinformatiky,
  • základní znalost molekulární genetiky, NGS technologií a výstupních formátů,
  • alespoň základní znalost NGS technologií a výstupních formátů a imunodiagnostických metod,
  • velkou výhodou je pro nás praktická znalost NGS,
  • angličtina na komunikativní úrovni.

Co Vám můžeme nabídnout:

INOVACE – vlastní výzkum a vývoj

Naše R&D divize se dlouhodobě zabývá vývojem nových diagnostických produktů. Zaměřujeme se zejména na aplikovaný výzkum inovativních parametrů v oblasti imunodiagnostiky a molekulární diagnostiky a také vývoj nových technologií v oblasti automatizace, personalizované medicíny a point-of-care testování.

ZÁZEMÍ

Spolupracujeme na řadě společných projektů s vědeckými a technologickými institucemi. Jsme součástí vlivné mezinárodní skupiny BioVendor Group.

Máme silné propojení s tuzemskými a zahraničními akademickými institucemi jako jsou například CEITEC, Mezinárodní centrum klinického výzkumu (ICRC), Masarykova univerzita, Univerzita Karlova, Mendelova univerzita Brno a další. Jsme zapojení do řady grantových projektů.

Zároveň máme příjemné prostory v Brně, kde vždy najdete přátelskou atmosféru a kávu.

KULTURA

Vyznáváme svobodné tvůrčí prostředí, ve kterém každý zaměstnanec nakládá s vlastní důvěrou i zodpovědností. Dáváme lidem prostor, ve kterém mohou uplatnit své jedinečné schopnosti.

Nehrajeme si na korporátní formality typu: propustky k lékaři nebo hlídání času u počítače. Když kvalitně a včas odvedete svou práci, tak si pracovní dobu můžete zorganizovat podle sebe.

ZDRAVÍ

Snažíme se přispívat k podpoře zdraví a to nejen MultiSport kartou. Můžete se nechat bezplatně očkovat na chřipku, nebo otestovat našimi diagnostickými soupravami. Rádi Vám přispějeme na opravu kola a mnoho dalšího.

ROZVOJ

Máte chuť se neustále vzdělávat? Rádi Vás v tom podpoříme odbornými školeními, konferencemi a dalšími rozvojovými akcemi.


Informace o pozici

Společnost
BioVendor - Laboratorní medicína a.s.
Adresa
Karásek 1767/1, Brno – Řečkovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Věda a výzkum, IT analytik, Biolog, Vývojový inženýr, Data scientist, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.