FINANČNÍ MANAŽER/KA OŽIVENÍ, z.s.

Jsme nevládní neziskovou organizací, která již dvacátým rokem podporuje rozvoj občanské a demokratické společnosti. Jsme tým právníků a analytiků, kterým není lhostejné, v jaké zemi žijí. Školíme, radíme a vzděláváme občany, studenty i budoucí zastupitele v tématech aktivního občanství, whistleblowingu a transparentnosti veřejné správy.

Co bude Vaším úkolem:

komplexní finanční řízení organizace,
sestavení a řízení organizačního rozpočtu,
sestavení a řízení dílčích rozpočtů projektů financovaných z veřejných zdrojů,
odpovědnost za čerpání prostředků a finanční reporting v souladu s pravidly dotačního řízení a platnou legislativou,
řízení cash-flow,
úzká spolupráce s projektovými koordinátory a vedením organizace,
příprava podkladů pro pracovní a dodavatelsko-odběratelské smlouvy,
příprava podkladů pro účetní firmu.

Co očekáváme:

zkušenost s finančním řízením neziskové organizace minimálně dva roky,
SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru,
praxe s řízením rozpočtů projektů financovaných z EU vítána,
dobrou orientaci v ekonomicko-účetní problematice,
Angličtina,
zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, svědomitost a pečlivost.

Co nabízíme:

práci v renomované nevládní organizaci,
možnost home-office,
možnost vlastní organizace práce,
pružnou pracovní dobu,
přátelský pracovní kolektiv, smysluplnou práci a zapojení do našich témat,
pracoviště na Praze 6 – Hradčanská,
předpokládaná výše úvazku 0,25

Nástup možný ihned. Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete svůj životopis a motivační dopis nejpozději do 30.1 2022.

Společnost
Oživení, z.s.
Adresa
Muchova 232/13, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 13 000 – 15 000 Kč / měsíc
Benefity: Children-friendly office, Dog-friendly office, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Práce převážně z domova, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, bez docházení do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.