Bidaskbit je registrovaná obchodní značka. Máme platformu sociálního obchodování, která slouží na jednodušší způsob nákupu kryptoměn.
Staňte se součástí našeho týmu, kteří by chtěli pracovat pro naši společnost s 10 letou zkušeností a s víc jak 50 zaměstnanců.

 Nabízíme:

Plat od 40.000 czk do 65.000 czk + bonusy
Bezkonkurenčně nejlepší balíček odměn
Práci na HPP nebo IČO
Členství ve fitness klubu – Multisport karta
Multikulturní pracovní prostředí a občerstvení na pracovišti (kanceláře v City Tower) Propracovaný systém vzdělávání a tréninků zaměřených především na zlepšení komunikace.
Zvyšování svých profesních znalostí - jde o pozici s kariérním postupem
Pracovní doba: Po- Pá 08:45- 17:30

Náplň práce:

Zajišťování technické a administrativní podpory klientům společnosti
Komunikace s novými i stávajícími klienty
Jednoduchá administrativa
Podpora
Interní systém společnosti CRM
MS Office

Uvítáme:

Čistý trestní rejstřík
Komunikační schopnosti
Dobrou znalost českého jazyka
Nástup možný IHNED!

Doufáme, že s námi najdete svou vysněnou práci!

Společnost
New River International, s.r.o.
Adresa
Hvězdova 1716/2b, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Marketing, Administrativní pracovník, Kurýr, Marketingová komunikace, Pracovník back office, Online Marketing, Správce vozového parku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

New River International, Jan Pavel