OXO TEA, to jsou osvěžující čajové drinky plné jedinečných chutí. V nabídce najdete BUBBLE TEA s ovocnými sirupy nebo krémové variace čajových koktejlů CREAM TEA. V našich barech pracují opravdoví nadšenci, kteří propadli čajům BUBBLE TEA. Je BUBBLE TEA i Tvá vášeň? Chceš se stát součástí originálního projektu OXO a připravovat pro své zákazníky oblíbené a originální drinky?

IT/Analytik junior - OXO TEA PRAHA!

Společnost BubbleStar CZ s.r.o. hledá do svého týmu v Praze nového kolegu (kolegyni) na pozici IT/Analytik Junior!

Staň se součástí našeho týmu OXO TEA!

POŽADUJEME:

  • SŠ s maturitou, praxe v IT alespoň 1 rok, IT zkušenosti

  • analytické myšlení a technický rozhled
  • dobrá znalost MS Excel včetně pokročilých funkcí
  • znalost HW výhodou
  • spolehlivost, samostatnost
  • časovou flexibilitu
  • základní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk. B

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • správa a rozvoj skladového a pokladního systému

  • analýza požadavků kolegů z managementu, tvorba reportů
  • práce s operačními systémy MS Windows a SQL
  • helpdesk a řešení servisních požadavků sítě prodejen, vzdálená správa PC
  • administrativní činnost s tím spojená

NABÍZÍME:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr

  • zázemí dynamické a rychle se rozvíjející nadnárodní společnosti
  • zaměstnání v přátelském a sympatickém kolektivu
  • služební mobilní telefon
  • služební notebook

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE PRO UCHAZEČE:

  • místo výkonu zaměstnání: Křižíkova 703/97a, 186 00, Praha 8 - Karlín

Více informací o OXO TEA naleznete zde - www.oxotea.cz

Těšíme se na osobní setkání!

Společnost
BubbleStar CZ s.r.o.
Adresa
Křižíkova 703/97a, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT analytik, Technik HW, Support IS, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BubbleStar CZ s.r.o., Marie Kroková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.