Ředitel Kloknerova ústavu ČVUT v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení 2 volných míst na pozici

Vědecký pracovník - Specialista v oboru statiky mostních konstrukcí

Požadavky:

- VŠ vzdělání – obor Konstrukce a dopravní stavby nebo Konstrukce pozemních staveb

- schopnost týmové práce, ochota učit se novým věcem a rozvíjet svoje znalosti

- zodpovědný přístup, pečlivost, samostatnost

- znalost český jazyk nutná, znalost anglický jazyk výhodou

- znalost práce v programech SCIA Engineer, AutoCAD, Microsoft Excel a Word nutná

- znalost FIN EC, midas Civil, IDEA Statica, ATENA nebo ANSYS výhodou

- praxe v oboru statiky a dynamiky stavebních konstrukcí výhodou

- autorizace v oboru mosty a inženýrské konstrukce (IM00) výhodou

Náplň práce:

- přepočty zatížitelnosti mostních konstrukcí

- tvorba výpočetních modelů a statické posudky stávajících nosných konstrukcí

- příprava a vyhodnocení zatěžovacích zkoušek v laboratoři a IN SITU

- možnost účasti na vývoji inovativních konstrukcí z moderních materiálů

- vyhodnocování monitoringu konstrukcí z hlediska statického a/nebo dynamického chování

- spolupráce na vědecko-výzkumné činnosti

Nabízíme:

- motivující mzdové ohodnocení

- 6 týdnů dovolené

- pružná pracovní doba

- podpora vzdělávání

- možnost realizace doktorského studia v rámci pracoviště

Přihláška musí obsahovat:

- strukturovaný profesní životopis

- přehled o dosavadní odborné praxi a publikační činnosti

- kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

Nástup 1.3.2022

Přihlášku s požadovanými materiály zašlete do 14.2.2022 elektronicky s předmětem zprávy „Výběrové řízení – Vědecký pracovník - Specialista v oboru statiky mostních konstrukcí“.

Inzerát je vystavený na úřední desce ČVUT.

Společnost
ČVUT - Kloknerův ústav
Adresa
Šolínova 1903/7, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Vědecko výzkumný pracovník, Statik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.