Zavedená česká farmaceutická společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

QA inspektor/specialista

Náplň práce:

  • Vydává, schvaluje a kontroluje předpisovou a záznamovou dokumentaci
  • Podílí se na nastavení a udržování systému kvality, registračních a legislativních změnách ve shodě s platnými předpisy
  • Tvoří a inovuje dokumentaci spojenou se systémem QA
  • Účastní se přípravy a provádění interních auditů a auditů státních autorit

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání - ideálně chemického či přírodovědného směru (není podmínkou)
  • Pečlivost, zodpovědnost, schopnost flexibilně reagovat na změny, schopnost týmové spolupráce
  • Uživatelská znalost práce na PC a baličku MS Office
  • Ochota se dále vzdělávat
  • Znalost systémů SVP nebo HACCP vítána
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Práce je vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práci na plný úvazek
  • Jednosměnný provoz
  • Stravenky, dovolená navíc, cafeterie, firemní akce

Společnost
FAVEA a.s.
Adresa
Kopřivnice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Kvalita a kontrola jakosti, Laborant, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.