Úspěšná česká developerská společnost se sídlem v centru Prahy úspěšně podnikající více než dvacet let v oblasti výstavby bytových a rodinných domů hledá novou kolegyni/nového kolegu na pozici: Finanční manažer

Finanční manažer

Úspěšná česká developerská společnost se sídlem v centru Prahy, zaměřená na residenční projekty, hledá novou kolegyni/ nového kolegu na pozici Finanční manažer.

Co vás čeká:

  • řízení finančního úseku spřízněných společností (vč. podílového fondu)
  • vedení menšího účetního týmu, podpora projektových týmů
  • řízení finančních toků společností
  • statutární audit, konsolidace společnosti
  • podílení se na vytváření systému finančních analýz
  • implementace legislativních změn v oblasti daní a účetnictví
  • reporting měsíční, roční popř. dle požadavku vedení
  • podílení se na nastavení nejen účetních procesů
  • komunikace s externími partnery, auditory, bankami, finančními úřady,
  • práce v systému Inuvio (Helios Orange)
  • zodpovědnost za dodržování účetních pravidel a standardů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru, příp. SŠ s odpovídající praxí
  • praxe na pozici Finanční manažer alespoň 5 let, zkušenosti z oblasti auditu a účtování FONDU výhodou
  • zkušenost s vedením lidí
  • silná ambiciózní a iniciativní osobnost, odolnost vůči práci pod tlakem,
  • výborná znalost české daňové legislativy
  • zkušenosti s finančními SW, znalost Helios Inuvio /Orange velkou výhodou, vynikající znalost Excel
  • schopnost týmové spolupráci a ochota učit se nové věci
  • pečlivost, analytické a koncepční myšlení, aktivní přístup k řešení problémů, smysl pro detail a dotahování činností a projektů; přátelská a bezúhonná osobnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • jedinečnou příležitost uplatnění v české, silné, stabilní a neustále rostoucí skupině EXAFIN
  • příjemné pracovní prostředí s možností osobního růstu
  • finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy odpovídající klíčové manažerské pozici
  • prostor pro uplatnění manažerských dovedností, vlastních nápadů
  • práce na plný úvazek
  • možnost částečného home office

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií, společně s motivačním dopisem. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost
EXAFIN one, s.r.o.
Adresa
Myslíkova 174/23, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Finanční ředitel/manažer, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel