LARS Chemie, spol. s r.o. - specialista na povrchové úpravy

Jsme ryze českou společností s vlastníky aktivně se podílejícími na jejím řízení. Historie firmy sahá do roku 1995. Mezi naše zákazníky patří přední firmy z oblasti elektrotechniky, automobilového, leteckého, stavebního či nábytkářského průmyslu, strojírenství, lékařství apod. Díky strategicky zvolené poloze v centrální Evropě umíme nabídnout služby s minimem logistických nákladů.

S našimi zákazníky se aktivně podílíme na řešení požadavků od designové fáze do konečné realizace. Aktivně pracujeme na projektech výzkumu a vývoje v oblasti implementace nových technologií s orientací na životní prostředí a legislativní požadavky.

NAŠE MOTTO JE BÝT RESPEKTOVANOU EVROPSKOU SPOLEČNOSTÍ V OBORU POVRCHOVÝCH ÚPRAV.

TECHNOLOG/KA SMĚNY V CHEMICKÉM PROVOZU

Lokalita výkonu práce: Táborská 197, Brno-město

Směnnost: ano, třísměnný provoz

Nástup: dle dohody

A když budete absolvent/ka, nevadí, rádi Vás přivítáme a kvalitně zaškolíme.

ZAČNEME TÍM, CO VÁM NABÍZÍME

  • mzdové ohodnocení 35.000 – 45.000 Kč s pravidelnou výplatou,
  • pracovní smlouvu v dlouhodobě stabilní a perspektivní firmě,
  • plný úvazek v kmenovém stavu,
  • neformální a přátelský kolektiv, který Vám rád a vždy pomůže,
  • zaučení na pozici hlavním technologem a kolegy, není čeho se bát,
  • férový přístup nadřízených k zaměstnancům,
  • samozřejmě odpovídající pracovní oblečení a vybavení.

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ BENEFITY PRO VÁS

  • stravenkový paušál 50 Kč/směna,
  • 25 dnů dovolené,
  • příspěvek na penzijní připojištění 800 Kč/měsíc,
  • nebo zdarma MULTISPORT karta na sportovní, relaxační a wellness aktivity,
  • možnost využívat zdarma permanentku na zápasy HC KOMETA Brno,
  • finanční odměna 5.000 Kč za životní jubileum,
  • velmi zajímavá odměna při pracovním jubileu,
  • 15.000 Kč odměna při získání nového zaměstnance,
  • finanční příspěvek 10.000 Kč při narození dítěte,
  • proplacení všech lékařských prohlídek (vstupní, periodické)
  • pro chvíle oddechu využijete odpočinkovou místnost s kuchyňkou,
  • lépe se také poznáme na neformálních firemních akcích,
  • ad.

CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

  • dohled na technologii linky prostřednictvím automatického řízení linky,
  • kontrola technologických lázní, řízení výrobních procesů,
  • doplňování chemie do technologických lázní na základě analýz z laboratoře,
  • komunikace s laboratoří a odběr vzorků lázní/vod pro analýzy,
  • dle potřeby drobná údržba linky.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického oboru,
  • ochotu pracovat ve směnném výrobním provozu, ne v kanceláři,
  • manuální zručnost a technické myšlení.

Zaujali jsme Vás?

Máte zájem o dlouhodobé zaměstnání?

Neváhejte, těšíme se na Váš zájem formou zaslání Vašeho životopisu.

Zbyněk Strmiska

Personální Manažer

www.LARS.cz

Společnost
LARS Chemie, spol. s r.o.
Adresa
Táborská 4297/197, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Strojírenství, Výroba a průmysl, Chemik, Laborant, Technik v chemickém průmyslu, Technolog v chemickém průmyslu, Mistr, Chemický inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

LARS Chemie, spol. s r.o., Zbyněk Strmiska
Radlas 5, 602 00 Brno, ČR
+420 739 266 142