TCL je přední světový výrobce elektroniky, který navrhuje, vyvíjí a vyrábí televizory, mobilní telefony, audio příslušenství, ledničky, pračky a další spotřebiče. Na globálním trhu LCD TV zaujímá pozici světové dvojky a rovněž je dvojkou na globálním trhu s TV panely. Společnost aktuálně vypisuje pozici Marketing Specialist pro centrálu v Praze.

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání marketingového charakteru nebo zkušenosti v oboru.
  • Anglický jazyk podmínkou.
  • Znalost českého jazyka, slovenského jazyka či některého z východoevropských jazyků výhodou.
  • Aktivní přístup k řešení úkolů, zodpovědnost, odolnost vůči stresu.
  • Schopnost plánovat v dlouhodobém i krátkodobém horizontu, vyhodnocovat výsledky a flexibilně reagovat.
  • Komunikační a organizační schopnosti.
  • Sebevzdělávání v oblasti trendů.

Pracovní náplň

  • Koordinace marketingových aktivit pro střední a východní Evropu.
  • Vedení a plánování marketingových aktivit v oblasti retailu.
  • Vedení a plánování marketingových aktivit v oblasti SoMe.
  • PR management
  • Marketing Admin support

Nabízíme

  • Práci na prestižní pozici, z níž budete řídit marketingové aktivity pro několik zemí
  • Mzda až 50 000 Kč / měsíc (dle dohody).
  • Práci na živnostenský list.
  • Atraktivní prostředí nově zrekonstruované kanceláře na Praze 7.
  • Možnost nasbírat cenné profesní zkušenosti.
  • Firemním notebooku, mobil, stravenky, flexibilní pracovní doba.

Společnost
TCL Netherlands B.V., odštěpný závod
Address
Jankovcova 1587/8a, Praha – Holešovice
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: English (Proficient)
Salary
Salary: 50 000 CZK / month
Listed in: Marketing, Marketing communication
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract, contract under Trade Certificate / Identification No.
Employer type: Employer

TCL Netherlands B.V., odštěpný závod, Easton Kim
703 630 000
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.