Chcete práci ve stabilní a perspektivní společnosti, která je světovým lídrem ve svém oboru a zároveň se může pyšnit skvělým kolektivem? Tak na co ještě čekáte?

Pro našeho klienta hledáme EHS Specialistu/ku, který/á bude vykonávat pro společnost velice důležitou práci.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zodpovědnost za nastavení funkčních procesů v oblasti BOZP, PO, EMS
  • Koordinovat aktivity v oblasti BOZP, PO a EMS
  • Spolupracovat se zástupci státních dozorových orgánů
  • Také budete spolupracovat s manažery jednotlivých úseků

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu?

  • VŠ – technického nebo ekonomické směru
  • Praxe na obdobné pozici 5 let (koordinace BOZP a PO)
  • Znalosti v oblasti ekologie - výhodou
  • Znalost a praxe koordinace systémů ISO 45001 a ISO 14001
  • Máte OZO v oblasti BOZP
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Schopnost efektivní komunikace
  • Jste silná osobnost

Co vše za to od nás dostanete?

  • Nádherné finanční ohodnocení 80 000 Kč (dle zkušeností)
  • 13. mzda – za kterou si můžete vyrazit na krásnou dovolenou
  • 25 dní dovolené – chceme, aby naši zaměstnanci byli náležitě odpočatí
  • 3 sick days
  • Home Office
  • Stravenky – nenecháme Vás o hladu
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Pružná pracovní doba – rozvrhnete si pracovní den podle sebe
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Osobní a profesní rozvoj – je samozřejmostí

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 722 965 222. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Společnost
ProJobEU s.r.o.
Adresa
Most
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Strojírenství, Výroba a průmysl, Specialista zabezpečovacích zařízení, Technik BOZP, Technik požární ochrany
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ProJobEU s.r.o., Adam Krumpl
+420 722 965 222