Společnost TresTech s.r.o. byla založena v roce 2015 se zaměřením na oblast poskytování komplexních služeb v oboru informačních a komunikačních technologií (ICT).
Poskytujeme komplexní služby v oboru informačních a komunikačních technologií (ICT) s důrazem na profesionální a garantované služby.

Našim zákazníkům nabízíme profesionální přístup spolu s kvalitními a garantovanými službami dle současných trendů v oblasti ICT. Ručíme za individuální přístup ke každému projektu, s cílem dosáhnout nejlepšího výsledku tou nejefektivnější cestou. Díky spolupráci s odborníky přímo od dodavatelů technologií jsme flexibilní a připraveni plnit nejnáročnějši požadavky našich klientů. Naší nejvyšší prioritou repliky rolex je spokojenost a prospěch všech našich zákazníků.

Sales Asistent (Junior Konzultant, pověřenec pro GDPR)

Co vás čeká

 Rozvoj a péče o stávající zákazníky v oblasti GDPR dodávaných technologií
 Plánování interních meetingů a schůzek
 Plánování a realizace marketingových aktivit – kampaně, workshopy, školení
 Podílení se na realizaci dodávek /projektové řízení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

 Znalost podnikového, školního prostředí
 Znalost IT trhu a obecných technologií
 Dobrá znalost kancelářského SW - Word, Excel, PowerPoint, Teams
 Znalost AJ

Výhodou bude, pokud budete umět

 Ochota se vzdělávat (nejen po IT stránce)
 Prodávat a rozvíjet obchodní aktivity

Co vám můžeme nabídnout

 Telefon
 Notebook
 Příspěvek na obchodní jednání (obědy atd.)
 Případně po zapracování automobil
 5 týdnů dovolené
 Sick days

 Školení v požadovaných znalostech

 V průběhu zkušební doby certifikace Prince2 a GDPR

Společnost
TresTech s.r.o.
Adresa
Hornokrčská 707/7, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Account Manager, Administrativní pracovník, IT konzultant, Lektor/instruktor, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

TresTech s.r.o., Václav Jakoubek
725 732 424
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.