CPL Jobs in the Czech Republic is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

Vývojový inženýr - strojírenství, CAD, procesy

Za podpory týmu navrhuje a vylepšuje nové produkty – od návrhu, přes zpracování až do finální fáze výrobku, který bude efektivnější, lépe vyrobitelný, finančně zajímavý, schopný konkurence a kvalitní

Pracovní náplň

  • koordinuje a celkově zastřešuje změny produktů a zařízení, které snižují náklady při současném zachování úrovně kvality
  • analyzuje
  • podílí se na tvorbě dokumentace, navrhuje produkty, řídí změny, nachází slabá místa, naceňuje
  • spolupracuje s kolegy napříč ostatních oddělení a výrobou
  • působí jako podpora pro výrobu a řeší aktuální problémy různého typu
  • spolupracuje s kolegy v zahraničí

Co je potřeba

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost s 3D projektováním
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • praxe min 5 let na podobné pozici, příp. pozici typu konstruktér, produktový inženýr, procesní inženýr, vývojář
  • klíčové dovednosti jsou schopnost navrhovat realizovatelné změny s ohledem na cenu a technické parametry
  • znalost procesů ve výrobní společnosti
  • AJ komunikativně
  • samostatnost, komunikativnost, schopnost týmové spolupráce
  • flexibilita, schopnost rychle reagovat na změny, praktické zaměření, kreativita
  • MS Office, znalost SAPu vítána

Co nabízíme

  • kvartální odměny dle výsledků společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • multisport karta
  • příspěvek na životní pojištění
  • dobrý přístup MHD nebo možnost parkování
  • dotované stravování
  • ochotní kolegové, kteří se vším rádi pomohou
  • budeš pracovat v hezkém a čistém prostředí

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Konstruktér, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, Pracovník výzkumu a vývoje, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CPL Jobs s.r.o., Hana Přečková
+420 734 325 782
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.