RENGL, s.r.o. je česká společnost působící od roku 2000 v oboru správy a provozování městských plakátovacích ploch. Naším hlavním produktem jsou plakátovací kampaně, tisk a výlep plakátů, které pro naše zákazníky plánujeme a realizujeme s veškerým souvisejícím servisem. Provozujeme vlastní síť více než 5.000 plakátovacích ploch pokrývající 170 měst třech evropských zemí - Česká republika, Polsko a Slovensko. Toto pokrytí neustále dál rozšiřujeme. Jsme jednička na trhu v oboru plakátovacích ploch a plakátovacích kampaní. Pracuje u nás více než 200 lidí.

KOORDINÁTOR/KA

Pro posílení našeho týmu hledáme dalšího kolegu nebo kolegyni na pozici KOORDINÁTOR/KA. Hledáme někoho, kdo rád řídí auto, komunikuje s lidmi a současně mu není cizí práce s počítačem.

Budete členem menšího, profesionálního a přátelského týmu, který má na starosti výběr, zaškolování, koordinaci a kontrolu našich kolegů provádějících výlep a údržbu plakátů na plakátovacích plochách uvnitř měst po celé ČR.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

  • výběr, zaškolování a koordinace činností pracovníků provádějících výlep plakátů ve svěřených regionech (cesty, schůzky, pohovory, školení, hodnocení, řešení pracovních postupů a změn)
  • provádění kontrol plakátovacích ploch v terénu, evidence a projednávání zjištěných výsledků, nastavení nápravných opatření a sledování jejich plnění
  • každodenní osobní, emailová i telefonická komunikace s kolegy v regionech i na centrále společnosti
  • služební cesty průměrně 2x v týdnu v rámci svěřených regionů ČR
  • samostatná a odpovědná práce, řešení nestandardních situací, reporting

Očekáváme od Vás :

  • schopnost dobré a pozitivní komunikace s lidmi, hledat a najít řešení (osobně, po telefonu i mailu)
  • zkušenost s řízením vozidla, ochotu cestovat po svěřených regionech v rámci ČR
  • schopnost samostatně organizovat a plánovat cesty, orientace v cizím prostředí, znalost navigačních aplikací
  • znalost práce s PC a (Word, Excel, Outlook, webový prohlížeč), jak používat ostatní firemní SW Vás naučíme
  • důslednost, dodržování termínů, zodpovědný a pozitivní přístup k práci

Co můžete očekávat Vy od nás:

  • stabilní práci v rostoucí společnosti s významným postavením na trhu v ČR, SK a PL
  • hezké kanceláře a pracovní prostředí, dobrý kolektiv
  • kvalitní zaškolení a podporu stávajících kolegů
  • automobil pro služební cesty, notebook, mobilní telefon
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • místo pracoviště Liberec-Ruprechtice (dobrá dostupnost MHD, možnost bezplatného parkování)

Pokud vás nabídka zaujala, prosím, pošlete nám Váš strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem. Ozveme se a zavoláme Vám. Předpokládaný nástup je ihned. Těšíme se na Vás. 😉

Společnost
RENGL, s.r.o.
Adresa
Liberec – Liberec XIV-Ruprechtice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Média, reklama a PR, Personalistika a HR, Project Manager, Trenér/školitel, Kontrolor, Kouč
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel