VGD IT Solutions

Chytrá hlava na reporting

Co je Chytrá hlava na reporting?

Máte rádi účetnictví a aspoň trochu IT? Dělali jste v předchozí práci s reporty, bavilo Vás je tvořit? Láká Vás obojí? Stáli jste u zrodu nového informačního systému jako klíčový uživatel na straně zákazníka nebo jako konzultant některého z účetních SW jako je třeba Helios Inuvio/Green/Nephrite, Business Central, SAP, Byznys? Vždycky jste si to chtěli zkusit i na druhé straně? Bojovat v triku zákazníka s jeho dodavatelem ERP? Bavilo by Vás připravovat reporty, importy či exporty?

Pracovat můžete v naší kanceláři v Liberci nebo občas také samostatně z tepla domova (neboli home-office).

Aby Vám to dobře šlo, budeme společně rozvíjet Vaše znalosti účetníctví, základů reportingu, pokud si troufnete tak Power BI a PowerApps nástrojů a databází.

Jste kreativní? Nehledáte důvod, proč věci nejdou, ale raději přemýšlíte jak to neotřele vyřešit? Pak se nebojte a připojte se k nám do týmu!

Kdo se bojí, nesmí do lesa.


Informace o pozici

Společnost
VGD IT Solutions s.r.o.
Adresa
Chrastavská 273/30, Liberec – Liberec II-Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 32 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Kvalita a kontrola jakosti, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Databázový specialista, Business Intelligence Specialist, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.