Společnost Lagom Pharmatech je česká farmaceutická společnost, zabývající se kultivací a výrobou léčivých látek v režimu správné pěstitelské, výrobní a distribuční praxe, certifikované Státním ústavem pro kontrolu léčiv a ministerstvem zdravotnictví ČR.

Operátor/ka balení ve farmaceutické výrobě

Náplň práce:

Od začátku do konce pracovní směny budete pracovat v certifikovaných čistých prostorech v podmínkách správné výrobní praxe (SVP), dodržovat stanovené pracovní procesy, obsluhovat výrobní zařízení, moderní kontrolní a laboratorní váhy, průběžně pečlivě vést výrobní dokumentaci a velkou měrou se podílet na výrobě finální podoby léčivé látky. Samozřejmostí je po skončení pracovní doby kontrola strojů a zařízení, jejich čištění a sanitace.

Požadavky:

  • Manuální zdatnost.
  • Odpovědnost, svědomitost, pečlivost.
  • Vysoké hygienické návyky.
  • Dobrý zdravotní stav.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Do budoucna ochotu pracovat ve 2-směnném provozu (8 hod.).
  • Výhodou pro Vás budou zkušenosti z farmaceutického průmyslu.
  • Bez minimálního dokončeného středoškolského vzdělání se bohužel nedomluvíme.

Nabízíme:

  • Pojďte rozšířit náš přátelský kolektiv.
  • Nehodíme Vás do vody, abyste plavali :) Pečlivě Vás zaškolíme a vše naučíme.
  • Zcela nové pracovní prostředí a vybavení výrobních prostor.
  • Práce v čistém prostředí.
  • Zázemí v dynamicky se rozvíjející a stabilní soukromé společnosti.
  • Firemní benefity - příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti..

Společnost
Lagom Pharmatech s.r.o.
Adresa
Osek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 23 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Potravinářství, Výroba a průmysl, Farmacie, Technik potravinářské výroby, Technik výroby, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.