Hledáte práci, která má smysl a bude Vás bavit? Místo, kde se můžete realizovat a profesně rozvíjet? Chcete se podílet na zlepšování životního prostředí v naší zemi? Pak se neváhejte přihlásit k nám do výběrového řízení.

Koho hledáme?

Na Státní fond životního prostředí ČR (Odbor právní, Oddělení II.) přijmeme do pracovního poměru, zástup za rodičovskou dovolenou právníka/právničku, kde hlavní náplní je problematika veřejných zakázek, a to posuzování zákonnosti průběhu zadávacích řízení žadatelů o dotace. V rámci práce u nás získáte širokou škálu znalostí od přípravy obchodněprávních smluv až po fungování evropských fondů.

Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á má právní vzdělání v oboru Právo a právní věda, případně je studentem posledního ročníku. Má zodpovědný přístup k práci, rád/a pracuje v týmu i samostatně a chce se profesně rozvíjet. Zkušenosti v oblasti veřejných zakázek oceníme, ale nejsou podmínkou, nové kolegyni nebo kolegovi rádi pomůžeme do tohoto zajímavého oboru proniknout.

Jak to u nás chodí?

V odboru máme přátelský kolektiv, ve kterém si rádi navzájem poradíme a naši týmovou spolupráci zlepšujeme v rámci teambuildingů. Pracovní doba je flexibilní a poskytuje tak možnost lepší organizace volného času. Dostane se Vám příležitosti účastnit se jazykových kurzů i odborných školení, samozřejmostí jsou i výhody jako příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 5 sickdays ročně,
12 dnů home - office ročně (možnost čerpání až po zkušební době), příspěvek na sportovní a kulturní vyžití v hodnotě 8 400,- Kč. Dále nabízíme zajímavé finanční ohodnocení sestávající z „tabulkového“ základu (13. platová třída v rozpětí 27 980 - 41 290 Kč dle dosažené praxe) spolu s možností osobního příplatku (v rozpětí 5 000 - 8 000 Kč za měsíc) a dalších pravidelných mimořádných a motivačních odměn (2 300 - 11 500 Kč za měsíc).

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete nejpozději do 25. ledna 2022 strukturovaný životopis v českém jazyce. Do předmětu zprávy, prosím, uveďte: Právník/právnička – OP – Odd. II. – zástup za RD (675)

Více informací k pozici naleznete pod tímto odkazem:https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/aktualne-volna-mista/detail/?id=405

Pokud se chcete dozvědět více o SFŽP ČR a našich dotačních programech, navštivte následující odkazy:

web SFŽP ČR: https://www.sfzp.cz/

web SFŽP ČR/kariéra: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/

u nás na Fondu: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/u-nas-na-fondu/


Informace o pozici

Společnost
Státní fond životního prostředí České republiky
Adresa
Olbrachtova 2006/9, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Státní fond životního prostředí ČR, Kateřina Savčenková
Olbrachtova 2006/9, 14000 Praha 4, ČR
+420 735 161 228
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.