Galerie ART Praha, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici administrativní pracovnice/-ík. Zkušenost na obdobné pozici je vítána.

Náplň práce:

- denní komunikace a jednání se zákazníky (prodávající i kupující)

- administrativní činnost: tvorba smluv, nabídek, zápis uměleckých děl do systému, tisk štítků (QR), příprava vyúčtování a výplat pro prodávající zákazníky, tvorba faktur pro prodaná díla

- příprava a balení obrazů pro přepravu dopravcem

- správa depozitáře

- pomocné práce při aukční činnosti

Bližší informace k pozici získáte na případném osobním pohovoru.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání

- základní znalost angličtiny (občasné využití)

- znalost práce na PC (MS Office)

- dobré komunikační schopnosti

- vstřícnost

- ochota učit se

- samostatnost

- flexibilita

- zodpovědnost

- zájem o umění vítán

Informace o pozici:

- práce na plný, popř. částečný úvazek

- pracovní smlouva

- nástup ihned

Společnost
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
Adresa
Bořetická 2668/1, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Administrativa, Kultura, umění a tvůrčí práce, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Galerie ART Praha, spol. s r.o., Ing. Iveta Hezoučká
728 463 938