Jsi juniorní markeťák/čka a hledáš nové působiště? Láká Tě práce ve velké mezinárodní společnosti? Umíš pracovat s LinkedIn a víš, kdy co sdílet? Pokud si přeješ najít různorodou práci v dynamickém prostředí, dej nám o sobě vědět! v naší advokátní kancelář Deloitte Legal máme aktuálně volnou židli pro Marketing koordinátora.

Koho hledáme a co tě u nás čeká?

Hledáme člověka, který si dokáže samostatně koordinovat práci a vyhodnotit priority, je důsledný a spolehlivý. Nehledáme někoho, kdo má již mnoho let zkušeností z marketingu, stačí nám základní znalost oboru a zájem učit se nové věci. Dáme ti příležitost se podílet na zajímavých marketingových projektech a eventech velké mezinárodní advokátní kanceláře působící v prostředí největší celosvětové poradenské společnosti. Máme sice určité mantinely, ale rádi dáváme prostor kreativním a inovativním nápadům.

Na každodenní bázi budeš komunikovat s kolegy napříč Deloitte a sledovat, co nového se kolem nás děje. Tvým hlavním úkolem bude správa našeho firemního LinkedIn profilu a webu, příprava interní komunikace a spolupráce při tvorbě grafických výstupů – vizuálů, letáků či prezentací. Máme zkušený tým webmasterů a grafiků, kteří jsou tu pro nás. Důležité je nebát se samostatně tvořit obsah pro naše firemní kanály a zároveň pro kolegy na jejich osobní profily a pro klientskou komunikaci. Měl/a bys být tak trochu copywriter, který/á si k textu zvládne vytvořit i grafický obsah.

Co ti nabízíme?

  • Práci na HPP s odpovídajícím finančním ohodnocením
  • Skvělý kolektiv a příjemné firemní akce
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Širokou škálu benefitů a vzdělávacích kurzů
  • Možnost Home Office a flexibilní pracovní doby
  • Hlavně nové zkušenosti a kontakty

Informace o pozici

Společnost
Deloitte
Adresa
Italská 2581/67, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Grafik, Marketingová komunikace, Online Marketing, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.