Maturus, o.p.s. se věnuje sociálnímu podnikání v oblasti grafiky. Zaměstnává kreativní lidi s handicapem i bez něj.

Produkční v grafickém studiu

Maturus je grafické studio, které vzdělává a zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním. Přijmeme do svého týmu muže či ženu na pozici produkční.

Hledáme člověka otevřené mysli, který má chuť se podílet na rozvoji sociální firmy.

Pozice je určena pro osoby ZP.

Očekáváme:

  • dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost i schopnost týmové práce
  • flexibilitu a pozitivní přístup k práci
  • dobrou znalost programů Microsoft Office
  • základní znalost grafických programů Adobe výhodou

Náplň práce:

  • zpracování jednodušších grafických zakázek
  • komunikace se zákazníky i dodavateli
  • administrativa

Nabízíme:

  • zajímavou práci v malém kolektivu
  • zaměstnání na HPP na 0,5 úvazku
  • práce v bezbariérovém areálu Jedličkova ústavu na Vyšehradě, možnost částečně pracovat z domu
  • služební telefon, notebook
  • velkou výhodou je možnost vzdělávat se v grafických programech, podpora grafiků z týmu

Nástup dle dohody únor, březen 2022. Zasílejte strukturovaný životopis a motivační dopis.

Společnost
MATURUS, o.p.s.
Adresa
Na Topolce 1713/1a, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.