Maturus, o.p.s. se věnuje sociálnímu podnikání v oblasti grafiky. Zaměstnává kreativní lidi s handicapem i bez něj.

Grafik lektor

Malé grafické studio, které vzdělává a zaměstnává lidi s handicapem hledá grafika - lektora tréninkového pracoviště

HPP, zkrácený úvazek (0.5 až 0.75) na dobu určitou březen – až říjen 2022, možnost prodloužení

Náplň práce
• Lektorování tréninkového pracoviště. Výuka pokročilých grafických dovedností v intenzivním tréninku pro budoucí grafiky.
• Příprava studijního plánu, průběžné hodnocení vzdělávání.
• Spolupráce na realizaci zakázek grafického studia.

Požadavky
• Vhodné pro uměleckého grafika.
• Velmi dobrá znalost grafických programu Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign).
• Schopnost vést a inspirovat.

Nabízíme
Práce v příjemném prostředí v Praze na Vyšehradě v areálu JÚŠ. Odpovídající ohodnocení. Možnost podílet se na rozvoji sociální firmy.

Více o nás www.maturus.cz. Zašlete nám své fortfolio a životopis. Výběrové řízení bude probíhat v lednu a únoru 2022.

Společnost
MATURUS, o.p.s.
Adresa
Na Topolce 1713/1a, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Vzdělávání a školství, Lektor/instruktor, Trenér/školitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.