Boehringer Ingelheim je jedna z 20 předních světových farmaceutických společností. Ústředí firmy v německém Ingelheimu spravuje 175 poboček po celém světě a má více než 51 000 zaměstnanců. Od roku 1885, kdy byla tato rodinná firma založena, se věnuje výzkumu, vývoji, výrobě a prodeji originálních humánních a veterinárních přípravků s vysokou terapeutickou hodnotou. Na českém trhu působí od roku 1992. Více na www.boehringer-ingelheim.cz

Medicínský reprezentant - tým Cardio - Vysočina, Svitavy

Zodpovědnost za region Vysočina - okres Havlíčkův Brod, Svitavy, Žďár nad Sázavou a Třebíč

Co vás čeká
Pozice medicínského reprezentanta je obchodní pozicí, zároveň důležitým cílem této role je vybudování dlouhodobých vztahů s lékaři na partnerské úrovni. Součástí náplně práce jsou nejen návštěvy lékařů, ale i organizace seminářů a účast na odborných akcích. Ve svěřeném portfoliu budete mít jeden unikátní produkt.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Vzdělání v oboru je výhodou, ale není podmínkou, důležité je, že budete schopni pracovat s informacemi na vysoké odborné úrovni. Kromě hlavních deviz dobrého obchodníka jako jsou prezentační, komunikační dovednosti a tah na branku, lpíme i na hodnotách jako je zodpovědnost, spolehlivost, důvěryhodnost a empatie. Velice důležitá je pro nás otevřenost a pozitivní přístup k vlastnímu rozvoji. Rádi Vás i ve Vašem rozvoji podpoříme.

Výhodou bude, pokud budete umět
Pokud se domluvíte anglicky, budete mít příležitost se účastnit zahraničních kongresů a setkání kolegů na mezinárodní úrovni. Angličtinu využijete i při komunikaci s nejvyšším vedením české pobočky.

Co vám můžeme nabídnout
Stanete se součástí týmu významné mezinárodní originální farmaceutické společnosti, která přináší inovace v oblasti lidského zdraví. Naši kulturu utváří pracovití, otevření a odpovědní zaměstnanci a společnost klade velký důraz na to, aby se zaměstnanci cítili ve firmě dobře. Motivujeme zaměstnance nejen dobrým mzdovým ohodnocením a benefity, ale i příjemnou firemní kulturou.
Klademe velký důraz na důkladné zaškolení každého nového kolegy. Je to podrobně nastavený proces, který zahrnuje odborné teoretické i praktické proškolení, tak abyste se mohl/a cítit připraven/a zodpovědně přijmout svoji roli.

Máte pocit, že je to práce právě pro Vás?
Napište nám o sobě pár řádků, také proč Vás pozice zaujala a pošlete nám prosím svůj strukturovaný životopis. Těšíme se na Vaši odpověď.

Výběrové řízení probíhá formou individuálních pohovorů. Ohledně termínu budeme vybrané uchazeče informovat.


Informace o pozici

Společnost
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o.
Adresa
Pardubický kraj
kraj Vysočina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Farmacie, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Boehringer Ingelheim, spol. s r.o., Lucie Šindelářová