Koncentrujeme vášeň, kreativitu, interakce, inovace a týmovou práci. Věříme v sílu osobní komunikace mezi lidmi. To je náš svět eventů a brand experience, které realizujeme živě, on-line i hybridně. Měníme pohled na svět eventů a přinášíme zážitky podporující strategické cíle našich klientů. Více najdete na www.eventarena.cz.

Graphic Designer

Do eventové a live-marketingové agentury Event Arena hledáme posilu kreativního oddělení. Vznikají u nás ty nejlepší nápady, originální myšlenky, atraktivní grafické koncepty a krásné prezentace i nabídky pro naše klienty. Nový grafik nebo grafička nám pomůže neustále zlepšovat design, kvalitu a kreativitu všech výstupů, které připravujeme.

Co vás čeká

  • Týmová práce v kreativním oddělení úspěšné live-marketingové agentry.
  • Účast na celém tvůrčím procesu při přípravě eventů.
  • Návrhy klíčových vizuálů a grafických konceptů připravovaných eventů.
  • Příprava nejrůznějších mock-upů, vizualizací a animací.
  • Úpravy a příprava finálních dat pro výrobu.

Koho hledáme

  • Ideálně zkušeného grafika nebo grafičku, která zná prostředí eventů. Ale rádi se setkáme i s mladým talentem, který má co nabídnout.
  • Grafika, ilustrátora, 3Dčkaře, animátora…záleží, co umíš. Využít umíme vše.
  • Osobnost žijící v moderním světě, která se nebojí přinášet originální nápady.
  • Držáka, kterého nerozhodí stres, tlak na termíny, změny zadání a skvělé nápady zadavatelů.
  • Řemeslníka, který má základní postupy v malíku.
  • Fanouška designu a nových trendů.
  • Parťáka, který bude svůj pracovní čas trávit společně s námi v kanceláři, protože tak se nám tvoří nejlépe.

Co nabízíme

  • Pevné zázemí eventové agentury, s kterou nezamávala ani současná krize.
  • Potřebné technické vybavení a zázemí.
  • Spolupráci na živnostenský list s řadou výhod.
  • Vzdělávání a možnost růstu v rámci firmy.
  • Fajn partu a neformální vztahy.
  • Pracoviště na pražském Žižkově.
  • Adekvátní ohodnocení.

V případě zájmu nám pošlete životopis, ukázku prací a pár řádek o sobě.

Společnost
EVENT ARENA s.r.o.
Adresa
Havlíčkovo náměstí 189/2, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel