Cushman & Wakefield

Jsme americká společnost zabývající se poradenstvím v oblasti komerčních nemovitostí a jejich správou. Pomáháme našim klientům měnit způsob, jakým lidé pracují, nakupují a žijí.

Retail Leasing Consultant, Praha

Jsme jednička na trhu a pracujeme na špičkových retailových projektech v České republice, ať už jde o obchodní centra, maloobchodní nemovitosti v centrech měst, retail parky, nebo outletová centra.

Náplň práce:

  • Vyhledávání nájemců pro retailové projekty, dojednávání nájemních podmínek
  • Akvizice nových klientů
  • Komunikace s vlastníky nemovitostí, poskytování konzultačních služeb
  • Zastupování nájemců

Naše požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Zkušenost s pronájmem komerčních nemovitostí výhodou (ideálně v retailu)
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, tah na branku, proaktivita
  • Dobré interpersonální dovednosti, schopnost komunikace a jednání s lidmi
  • Ambiciózní a motivovaný přístup k práci
  • Ochota se učit novým věcem
  • Schopnost vlastní sebeorganizace

Nabízíme:

Zázemí mezinárodní společnosti s přátelskou firemní kulturou
Možnost profesního rozvoje a růstu
Podporu nejzkušenějších profesionálů na trhu
Spolupráci s klíčovými developery a majiteli nemovitostí, s významnými mezinárodními značkami
Kanceláře v centru města

Společnost
Cushman & Wakefield, s.r.o.
Adresa
Purkyňova 2121/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Account Manager, Obchodní zástupce, Project Manager, Realitní makléř, Developer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.