KNAUF, rodinné jméno a zároveň korporátní skupina světových rozměrů.
Knauf Insulation je jednou z hlavních a nejrychleji rostoucích firem v izolačních materiálech s více než 30 letou historií. Zaměřujeme se na komplexní řešení ve snižování energetické náročnosti pro bytové a nebytové stavby.
Knauf Insulation zaměstnává přes 5000 zaměstnanců ve více než 35 zemích a vyrábí ve více než 30 výrobních závodech.
Přidejte se i Vy k našemu týmu a buďte s námi “ve vatě”. Spojte svoji budoucnost s prosperující firmou s bohatou historií a tradicí, s firmou působící v jednom z nejvíce expandujících odvětví na světě.

Plánovač/ka výroby

Knauf Insulation spol. s r. o. otevírá výběrové řízení na pozici

Plánovač/plánovačka výroby

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku, který/á zaujme pozici po zaměstnankyni přecházející do regionální pozice.

Hlavní náplň práce:

· Zpracovává roční, měsíční, týdenní i denní plány výroby

· Monitoruje a aktualizuje plán výroby dle operativních změn

· Analyzuje stav skladu hotové výroby a s tím spojený reporting

· Navrhuje a realizuje akce tak, aby struktura skladu odpovídala aktuálním požadavkům zákazníků

· Udržuje aktuálnost databáze (SAP)

· Důsledné dodržování BOZP, PO

· Navrhuje opatření k trvalému zlepšování činností útvaru a závodu.

Pro pracovní pozici je nutné splňovat tyto základní požadavky:

· SŠ, VŠ vzdělání ekonomického/technického zaměření

· Zkušenost v plánování výroby, řízení skladových zásob, alespoň 1 rok

· Pokročilá znalost MS Office, SAP podmínkou

· Důslednost, systematičnost a orientace na výsledek

· Dobrá komunikace v anglickém jazyce (min. B1)

Nabízíme:

· Zajímavou práci ve stabilním kolektivu výrobního závodu, který je v Krupce více než 15 let

· Možnost kariérního růstu, vzdělávání a rozvoje

· Nadřízeného oceněného v rámci regionálního ocenění „Leadership awards“

· Pružnou pracovní dobu (pevné jádro od 9:00 - 14:00 hod.)

· Závodní stravování

· Bohatý systém Cafeterie a příspěvek na Penzijní spoření

· Týden dovolené navíc

· Lokalita: Krupka

· Nástup IHNED

Společnost
KNAUF INSULATION, spol. s.r.o.
Adresa
Pod Dolní drahou 110, Krupka – Soběchleby
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Plánovač výroby, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KNAUF INSULATION, spol. s.r.o., Petra Růžičková